Badanie ultrasonograficzne u kobiety w ciąży z Odessy wykazało coś niespodziewanego, czego nie spodziewałby się żaden lekarz w kraju

Para z Ukrainy od kilku lat planowała powiększenie rodziny o drugie dziecko, aż w końcu kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży. Oksana i Serhij Kobeleccy wychowywali już swoją 3-letnią córkę i bardzo pragnęli powiększyć swoją szczęśliwą rodzinę. Z radosnymi emocjami udali się do szpitala, jednak nie spodziewali się, że wkrótce staną się sensacją.

Para planowała zatrzymać się przy dwojgu dzieciach, uważając to za idealną liczbę. Jednak na kolejnym badaniu USG, kobieta usłyszała coś, co całkowicie zmieniło jej przyszłe życie. Oksana relacjonuje: “Wszystko odbyło się jak zwykle i byłam całkowicie spokojna, dopóki nie zobaczyłam twarzy lekarza. Był on bardzo zdziwiony, co zaczęło mnie martwić. Pani doktor zaczęła liczyć płody. Po chwili stwierdziła, że powinnam dostać za to duży dom”.

Podczas badania okazało się, że kobieta nosi pięcioracze – szansa na poczęcie takiej liczby płodów bez interwencji medycznej wynosi tylko 1 na 55 milionów! Okazała się wyjątkową kobietą, której udało się to osiągnąć. Podczas gdy Oksana próbowała przyzwyczaić się do tego, co jej powiedziano, lekarze zgromadzili się wokół niej i aktywnie omawiali ten niesamowity przypadek.

Kobiecie wydawało się, że śni o tym wszystkim. Powiadomiła męża i razem próbowali zrozumieć, co się z nimi stało. Mieli wiele planów, ale teraz będą musieli zmienić je wszystkie. Nie mieli jednak zamiaru przerwać ciąży – uważali ją za dar losu, którego nie można odmówić.

Dzieci przyszły na świat w 30 tygodniu ciąży. Oksana trafiła do szpitala, gdzie czekało na nią 8 lekarzy i pielęgniarek. Poród przebiegł pomyślnie, a dzieci urodziły się całkowicie zdrowe. Nazywali się Darina, Oleksandra, Denys, Władysław i Dawid i od razu stali się sławni w całym kraju.

Rząd przekazał tej rodzinie nowe mieszkanie. Obecnie Oksana aktywnie prowadzi stronę na Instagramie, na której publikuje zdjęcia swoich uroczych dzieci.

Kto wie, może już niedługo ta piątka będzie mogła zadebiutować jako modelki. Wyraźnie mają do tego predyspozycje! Czy to kwestia szczęścia czy próby? A może po prostu kombinacja obu czynników? W każdym razie, Oksana i Serhij radzą sobie z tym wszystkim z honorem. Pozostaje nam tylko życzyć tej pięknej rodzinie wszystkiego najlepszego – dużo szczęścia, zdrowia i spokojnego nieba!