Jeśli kobieta wygląda świetnie, powinieneś podejść i uścisnąć dłoń jej męża

Jeśli zamężna kobieta wygląda dobrze pomimo swojego wieku, powinieneś podejść i uścisnąć dłoń jej męża, ponieważ to jest jego zasługa. To on chronił ją przed niebezpieczeństwami, pocieszał w niepokoju i mówił pochwały i komplementy. Dzięki dobremu nastawieniu i opiece, dorobiła się urody.

W wieku czterdziestu lat jest to takie oczywiste! Żona dobrego mężczyzny jest piękna, elegancka i spokojna. Siedzi i uśmiecha się. Lub po prostu robi coś w domu, lub idzie wieczorem za rękę z mężem, a wszyscy inni mężczyźni są zazdrośni. I myślą: dlaczego moja żona taka nie jest?

Ach, tak jasne jest, dlaczego. Kobietę trzeba chronić i pielęgnować, jak konia bojowego, jak drogi samochód, po prostu jako osobę.

Obok każdej zamężnej starej piękności jest mąż, któremu należy uścisnąć dłoń. Oczywiście, są pojedyncze piękne panie i są żony, które zachowały piękność w nieszczęśliwym małżeństwie, ale takie przypadki są rzadkie.

O żonę trzeba dbać, gdy jest młoda, wtedy na pewno pozostanie piękna i inteligentna. Wszyscy będą mówić, że mężczyzna z żoną to szczęściarz! Może to być szczęście, ale raczej jest to zasługa mądrego i życzliwego człowieka.

Wygląd i charakter kobiety w dużym stopniu zależą od tego, jak jest traktowana. Miłe słowa dodają nam blasku. Uściski czynią nas młodszymi. Od pocałunków stajemy się piękniejsi i milsi. Zawsze można poznać, jakiego ma męża żona.

Więc to do mężczyzn należy wybór, kogo chcą widzieć obok siebie: piękność czy potwór.

My, kobiety, potrzebujemy tylko odrobiny ciepła i czułości. Miłe słowa i wsparcie. A resztę jakoś wybaczamy. Dzięki miłości wiele rzeczy można wybaczyć…