Jest takie wspaniałe powiedzenie: “W mojej świątyni jesteś chroniony, ale nie zatrzymany”

Jestem dumna z bycia kobietą, która nie pozwala mężczyźnie decydować za nią. Bez względu na wiek, mężczyzna powinien zachować swoją męskość.

Jeśli mężczyzna postanowił opuścić związek, nie będę szantażować go, nękając, wpatrując się, sprawdzając jego telefon czy wchodząc w jego prywatną przestrzeń. Postępując w ten sposób nie okazałabym mu szacunku, ani nie miałabym dla siebie szacunku.

Gdyby związek zakończył się, pomimo mojego oporu, poprosiłabym go tylko raz, aby został. Jeśli tego nie zrobił, nie biegałabym za nim jak pies, ponieważ nie zmuszę nikogo do pozostawania w moim życiu wbrew jego woli. W miłości, rozstanie jest jak śmierć, a prawdziwie kochająca osoba nigdy nie opuści związku z łatwością i bez wyjaśnień.

Jeśli mężczyzna potrzebuje mnie, odnajdzie mnie. Nie narzucam się nikomu, a jeśli ktoś mnie potrzebuje, odnajdzie mnie sam. To, co udowodni miłość mężczyzny, to nie słowa, ale czyny. W rzeczywistości, mężczyźni są bardzo silni i zaradni.

Jeśli kobieta jest naprawdę potrzebna mężczyźnie, zrobi wszystko, aby ją odzyskać. Jednakże, próba zdobycia mężczyzny, który walczy o nią z innymi kobietami jest żałosna i nikczemna. Kobieta ta traci swoją dumę stojąc w szeregu z innymi kobietami, walcząc o mężczyznę. To obrzydliwe.

Jeśli ty nie szanujesz siebie, nie oczekuj, że ktoś inny Cię będzie szanował.