Kiedy mąż wyrzucił żonę i dwójkę dzieci z mieszkania, nawet nie pomyślał, że wkrótce sam będzie nikomu niepotrzebny

Maria zawsze wyglądała atrakcyjnie i stylowo. Zadbała o siebie, więc nie brakowało fanów. Kiedy poznała Andrzeja, zakochała się po uszy. Rok później nowożeńcy pobrali się. Życie rodzinne początkowo układało się bardzo dobrze. Zawsze byli razem, a rok później Maria urodziła piękne bliźniaki.

Dziewczynka była bardzo podobna do matki, a syn przypominał swojego ojca wyglądem. Rodzice szaleńczo kochali swoje dzieci. Oczywiście Marii było trudno radzić sobie z bliźniakami, ale Andrzej zawsze pomagał i wspierał żona.

Kobieta była bardzo szczęśliwa i myślała, że ma dużo szczęścia z mężem. Ciche i spokojne życie rodzinne nie trwało jednak długo. Kiedy dzieci skończyły dwa lata, mężczyzna bardzo się zmienił. Andrzej czepiał się wszystkiego: naczynia nie były umyte, łóżko nie było posprzątane, a rzeczy były porozrzucane.

Chociaż mąż wcześniej nie zwracał uwagi na takie rzeczy, ponieważ rozumiał, że w domu jest dwoje dzieci i bardzo trudno jest sobie z nimi poradzić, teraz stał się bardzo wymagający i krytykował żona za każdym razem.

Maria początkowo milczała i nie rozumiała, co się dzieci z jej mężem. Myślała, że mogą być problemy w pracy.

Andrzej starał się więc nie wywoływać odpowiednich napadów złości. Ale kiedy powiedział, że obiad nie był smaczny, dziewczyna eksplodowała.

– Co się z tobą dzieje? Czy bardzo się zmieniłeś? Kiedyś pomagałeś mi, ale teraz czepiasz się wszystkiego. Nawet mój obiad, który przygotowałam wcześniej, nie był dla ciebie smaczny.

W odpowiedzi Andrzej upuścił widelec i po prostu wyszedł, zamykając drzwi. Mąż zniknął na kilka dni.

Jak się okazało, mieszkał z matką, ale ponieważ było tam dużo ludzi bez niego, szybko wrócił do domu.

Andrzej cały czas spędzał w pracy, a kiedy wrócił, jego żona i dzieci już spały. Wychodził też wcześnie rano, więc praktycznie się nie widzieli. Tymczasem Maria udawała, że nic się nie stało.

Później Maria dowiedziała się, że jej mąż ją zdradzał niemal otwarcie. Była zszokowana tym, jak podle zachował się mężczyzna. Bardzo ją to bolało, ponieważ mieli dzieci. Kiedy więc dziewczyna siedziała w domu i zajmowała się dziećmi, mężczyzna wychodził z inną kobietą.

Złożyli pozew o rozwód. Po tym zaczęło się najciekawsze.

Mąż Marii kazał jej się spakować i wyjechać z dziećmi, ponieważ nie zamierzał im zostawiać mieszkania.

Dziewczyna nie prosiła i zamieszkała z rodzicami, którzy pomagali we wszystkim. Kobieta szybko znalazła pracę. Miesiąc później zaczęła mieszkać sama w wynajmowanym mieszkaniu. Dzieci niczego nie potrzebowały, ponieważ Maria całkiem dobrze zarabiała.

Beztroski tata ani razu nie zadzwonił, ani nie zapytał o dzieci. Nie był zainteresowany.

Rodzina Marii, jak się okazało, rozpadła się z powodu sekretarki, która zaczęła pracować wraz z mężem. Mężczyzna zakochał się w dziewczynie i porzucił rodzinę.

Kiedy zadzwonił telefon, Maria w ogóle nie spodziewała się, że usłyszy głos swojego byłego męża. Zaczął wypytywać o dzieci i o nią, co zdziwiło dziewczynę.

Przez tyle miesięcy nie dzwonił, ale teraz się zainteresował. Były mąż chciał nawet zobaczyć się z dziećmi.

Maria nie zainterweniowała, ponieważ dzieci bardzo potrzebowały ojca.

Okazało się, że to ukochana porzuciła Andrzeja. Sekretarka podstępnie zabrała mu mieszkanie i zostawiła go bez grosza.

Były mąż zaczął się narzucać Marii w każdy możliwe sposób: często dzwonił i wracał do domu pod pretekstem zobaczenia się z dziećmi. Po pewnym czasie zaczął błagać swoją byłą żona o wybaczenie. Ale mimo to Maria nie zamierzała wybaczyć swojemu byłemu mężowi. Nie mogła zapomnieć, że porzucił ich i wyrzucił z mieszkania.

Życie postawiło wszystko na swoim miejscu, a on okazał się niepotrzebny nikomu.