Moja mama nauczyła mnie, aby nigdy nie mówić mężowi o tych 6 rzeczach, ponieważ on w nich nie ma nic do powiedzenia

W społeczeństwie panuje stereotyp, że zakochani nie powinni mieć przed sobą tajemnic, ponieważ ukrywanie faktów świadczy o nieufności i nieszczerości uczuć. Jednak w niektórych sytuacjach o wiele rozsądniej będzie zachować milczenie i nie ujawniać szczegółów, które mogłyby zranić partnera lub wzbudzić w nim wątpliwości.

Mama nauczyła mnie milczeć i nie mówić mężowi o tych 6 rzeczach:

Dowiedziałeś się, że koleżanka zdradziła swojego chłopaka, którego zna Twoja partnerka.

To bardzo niekomfortowa sytuacja, w której trudno podjąć właściwą decyzję. Ale lepiej byłoby milczeć i pozwolić tym ludziom samodzielnie ustalić ich związek.

W ostateczności możesz porozmawiać z tym mężczyzną osobiście. Jeśli podzielisz się tą informacją ze swoim partnerem, zacznie się nad tym zastanawiać i może dojść do wniosku, że ty też możesz popełnić zdradę, skoro przyjaźnisz się z takimi paniami. Wszakże zwykle przyjaciele nie różnią się specjalnie poglądami, zasadami moralnymi i przekonaniami.

Komplementy od innych mężczyzn.

Mężczyzna nie musi wiedzieć, że koleżanka rano powiedziała, jak cudownie wyglądasz w nowej sukience. Nawet jeśli nie masz w myślach żadnej poważnej sympatii do tego kolegi, po prostu spodobały Ci się jego słowa, nie musisz wzbudzać w mężu zazdrości.

Oprócz twojego partnera pociąga cię inny mężczyzna.

Po prostu wydaje ci się, że nic strasznego się nie stanie, jeśli będziesz podziwiać faceta z sąsiedztwa w obecności swojego partnera. Takie słowa z pewnością zranią męskie ego, nawet jeśli ukochana tego nie okazuje. Dlatego jeśli zamierzasz kontynuować związek z tym konkretnym mężczyzną, nie powinieneś chwalić innych facetów w jego obecności, nawet jeśli wzbudzą Twoją sympatię.

W końcu hormony się uspokoją, a męski wizerunek nigdzie nie zniknie.

Nie lubisz matki twojego partnera.

Bez względu na to, jak nieprzyjemna lub dziwna jest matka twojego partnera, dla niego pozostanie ona najbliższą osobą. Dlatego lepiej nie ryzykować, rzucając oskarżenia w jej stronę i wyrażając swoją pogardę, ponieważ mężczyzna może to źle odebrać. Jeśli chcesz przedyskutować tę sytuację, lepiej zrób to z przyjaciółmi.

Męskie wysiłki nie inspirują cię.

Nie ma znaczenia, czy twój partner postanowił ugotować obiad, coś naprawić, czy wygłosić prezentację w biurze – powinnaś w niego wierzyć. Twój partner prawdopodobnie poradzi sobie znacznie lepiej, jeśli poczuje twoje wsparcie.

Szczegóły dotyczące twoich „wad”.

Nawet jeśli mieszkacie razem od wielu lat i widział was na różne sposoby, nie musisz narzekać, że znowu objęłaś boki, pojawił się cellulit lub wyskoczyły pryszcze, które trzeba usunąć w trybie pilnym. Mężczyzna nie musi wiedzieć wszystkiego, co nie dotyczy bezpośrednio twojego zdrowia.