Panna młoda zaskoczyła gości na swoim weselu niekonwencjonalnym przemówieniem. Zamiast tradycyjnej przysięgi, odczytała SMS-a, co wzbudziło szok wśród wszystkich obecnych

Dziewczyna zorganizowała wesele, które goście zapamiętają na długo, ponieważ zamiast przysięgi, przeczytała list ujawniający prawdziwą naturę swojego narzeczonego. Prawda złamała serce panny młodej, ale nieoczekiwanie pomogła uczynić ceremonię i pomyłkę jedną z najlepszych imprez w jej życiu.

Casey była w związku z Alexem przez sześć lat. Miłość doprowadziła ich do ważnego wydarzenia – ślubu, który miał się odbyć latem 2020 roku.

Jednak noc przed ślubem, gdy panna młoda relaksowała się ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi w pokoju hotelowym, otrzymała nieoczekiwaną wiadomość tekstową. Wiadomość była serią zrzutów ekranu SMS z numeru, którego nie rozpoznała. Towarzysząca wiadomość brzmiała po prostu: „Nie wyszłabym za niego. A ty?”, powiedziała Kasia.

SMS zawierał zrzuty ekranu z korespondencji Alexa z nieznaną dziewczyną, a także ich wspólne zdjęcia. Z kontekstu wiadomości dość łatwo było się domyślić, że facet i jego rozmówca nie byli tylko przyjaciółmi.

„Ostatnie wiadomości zostały napisane zaledwie kilka dni temu. Mój mózg po prostu nie mógł zrozumieć, co się dzieje. Autentyczność tych doniesień nie budziła wątpliwości. Po prostu wiedziałam (że to prawda)” – wyjaśniła dziewczyna.

Przerażona tym odkryciem, Casey próbowała wymyślić, co dalej: zadzwonić do Alexa i porozmawiać z nim, odwołać ślub, lub nic nie robić. W końcu panna młoda postanowiła nie odmawiać ceremonii i nie komunikować się z panem młodym – w jej głowie narodził się kolejny plan.

Następnego dnia, jakby nic się nie stało, Casey ubrała się i podeszła do ołtarza, gdzie Alex czekał na nią w otoczeniu bliskich i gości. Zbliżając się do swojego partnera, dziewczyna zwróciła się do wszystkich obecnych słowami, że chłopak nie jest tym, za kogo się podaje, i rozpoczęła główną część swojego przemówienia.

“W tłumie zapanowała fala szoku, a Alex próbował złapać mnie za ręce, ale upuściłam kwiaty, żeby pokazać telefon trzymając go w dłoni. Czytam każdą wiadomość, którą mi wysłał nieznajomy. Z każdym słowem twarz Alexa bledła.”

Casey skończyła już czytać ze łzami w oczach, a jej narzeczony zatrzymał się w oszołomieniu, nie mówiąc ani słowa. Następnie po prostu wyszedł z kościoła, w którym odbywała się ceremonia. Dziewczynie nie pozostało nic innego, jak przeprosić gości i urządzić przyjęcie na cześć uratowania przed zdrajcą.

“Oczywiście, to nie był ślub, który planowałam, ale muszę przyznać: to była piekielna impreza” – podsumowała dziewczyna.