Sharon Stone powiedziała: “Kobieta powinna znać swoją wartość, ale nigdy jej nie nazywać”

Ta genialna aktorka ma 60 lat, ale nadal zachwyca kwitnącą urodą i ostrością wypowiedzi.

O kobietach i pięknie:

Prawdziwie piękna kobieta jest zawsze miła dla innych kobiet i ogólnie dla ludzi. Nie toleruje rywalizacji, intryg i podłości. Choć chirurgia plastyczna nie jest dla mnie, nie oceniam kobiet, które korzystają z usług chirurga. Jeśli to sprawia im szczęście, to czemu nie?

W Kalifornii jest 400 000 farbowanych blondynek z identycznymi nosami, gigantycznymi ustami, implantami policzkowymi i śnieżnobiałymi zębami. Czy ktoś uważa to za atrakcyjne? Nawet najdroższe kosmetyki i fryzury nie uczynią kobiety piękną.

Najjaśniejsze i najbardziej interesujące kobiety to te, które przeżyły wzloty i upadki. Ava Gardner była najpiękniejszą kobietą na świecie. Dlaczego?

Nigdy nic sobie nie zrobiła. Wyglądała jak kobieta i nigdy nie próbowała wyglądać jak dziewczyna. Wyraz twarzy kobiety jest o wiele ważniejszy niż jej ubiór. Nigdy nie zastanawiałam się poważnie nad tym, czy jestem piękna, czy nie. Ale znam jedną magiczną sztuczkę: umiejętność tworzenia iluzji atrakcyjności.

Kiedy kobieta wchodzi do pokoju, ludzie nie reagują na jej urodę, ale na siłę i energię, które od niej pochodzą. Kobieta nie powinna brać odpowiedzialności za wszystko na świecie. Jeśli jesteś mądra, będziesz piękna. Nie ma brzydkich kobiet. Ktoś jest piękny jak róża, ktoś jak kaktus. Całe życie żyję z tą samą piersią.

O związkach i mężczyznach:

Lepiej być samemu niż czuć się samotnym obok niewłaściwej osoby. Kobiety potrafią udawać orgazm, ale mężczyźni naśladują związki. Moim ulubionym zajęciem w łóżku jest czytanie scenariuszy. Mężczyźni są jak miksery. Przynajmniej jeden potrzebujesz, ale nie jest do końca jasne, dlaczego. Pewnego dnia same dziewczyny stają się mężczyznami, o których kiedyś marzyły. Nigdy nie idź do łóżka z kimś, kto ma więcej problemów niż ty.

O ludziach i życiu

Ludzie często boją się zmian, myśląc, że coś w wyniku nich stracą. Zapominają jednak, że mogą zyskać wiele nowych rzeczy!

Gwiazda potrzebuje przyjaciół, którzy byli jej przyjaciółmi już przed jej sławą, by umocnić jej pozycję. Każda gwiazda jest bowiem tak samo ważna jak każda inna osoba na tym świecie.

Kiedyś sława była potrzebna, by móc pozwolić sobie na skandaliczne zachowania. Dziś natomiast, aby stać się sławnym, potrzebny jest skandal.

Istotne jest, aby ludzie kontrolujący życie innych mieli sprawiedliwy, prawdomówny i współczujący stosunek do wszystkich, a nie faworyzowali tylko wybranych.