Dziewczyna wprowadziła chłopaka w pokusę, ale nawet ona poczuła się skrępowana, gdy dowiedziała się, co był gotów poświęcić na randkę

Flirt z nieznajomą dziewczyną przerodził się w publiczne potępienie mężczyzny w internecie, gdy okazało się, że dziewczyna była blogerką testującą wierność mężczyzn. Niestety, mężczyzna nie zdał tego testu. Jego żona od dawna podejrzewała go o niewierność i postanowiła go poddać testowi. Jednak ani ona, ani blogerka nie przypuszczały, jak daleko mężczyzna pójdzie, aby umówić się na randkę z nieznajomą.

Niestety, niewierność jest grzechem, do którego skłonni są zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Okazało się jednak, że można sprawdzić swojego partnera pod kątem wierności w inny sposób – poprzez zwrócenie się o pomoc do blogerki. Na prośbę kobiet, blogerka flirtuje z ich chłopakami lub mężami, a jeśli mężczyźni odwzajemniają się, nazywani są “basura” (hiszpańskie słowo oznaczające “śmieci”) i ich niewierność staje się publiczną.

Wyniki testu, o którym teraz mówiła, zrobiły wrażenie nie tylko na niej, ale także na wielu internautach.

Dziewczyna, która była w ostatnim miesiącu ciąży, zwróciła się o pomoc do blogerki. Od chwili, gdy mąż dowiedział się, że nosi ich dziecko, stał się wobec niej zimny. Z miesiąca na miesiąc dziewczyna zaczęła podejrzewać go o coraz większe zdrady.

Poprosiła blogerkę, aby umówiła się z mężem na pierwszą po południu tego samego dnia, w którym miała wizytę w klinice. Chciała zrozumieć, czy mąż byłby gotów poświęcić dla niej tak ważny moment. Blogerka zgodziła się.

Nie trzeba było długo namawiać faceta – był gotów na spotkanie niemal od razu. Na pytanie, czy ma dziewczynę, spokojnie odpowiedział „Nie”. Kiedy umówiono się na randkę o pierwszej po południu (właśnie wtedy, gdy miał być z żoną), jego odpowiedź brzmiała następująco:

„Tak, świetny czas, chodź. Mam trochę spraw do załatwienia o tej godzinie, ale potem jestem wolny. Jaki jest Twój numer?”

Ludzie byli zszokowani tą historią, ponieważ mężczyzna nazwał narodziny dziecka „bzdurą” i nawet nie próbował przesunąć spotkania.