Dziewczyna wtargnęła na ślub swojego byłego chłopaka. To, co powiedziała do panny młodej zniszczyło dopiero co utworzoną rodzinę…

Dziewczyna potajemnie przyszła na ślub swojego byłego chłopaka i zburzyła dopiero co utworzoną rodzinę. Nie planowała zemsty na swoim byłym, ale okazja działała lepiej niż jakakolwiek strategia. I wszystko, czego potrzebowała, to niechcący ujawnić mały sekret pana młodego pannie młodej.

Kobieta opowiedziała, jak zniszczyła małżeństwo swojego byłego chłopaka w trakcie samego ślubu. Historia wydarzyła się w lutym, ale po przemyśleniu jej konsekwencji dziewczyna postanowiła zwrócić się do ludzi, aby dowiedzieć się, jak bardzo źle postąpiła.

Były chłopak autorki, z którym utrzymywała kontakt po rozstaniu, zorganizował ślub i oczywiście nie zaprosił swojej poprzedniej dziewczyny. Dziewczyna nawet nie wiedziała, że on postanowił poślubić swoją nową miłość. O tym poinformowała ją babcia pana młodego.

“Dowiedziałam się o tym od jego babci (jesteśmy blisko), a ona zasugerowała, abym ‘wtargnęła niezaproszona’, a ona mnie ‘udekoruje’ (chyba nie przepada za panną młodą).”

Dziewczyna była zainteresowana pójściem na ślub chłopaka, który nota bene z nią zrywał. Rozstali się zaledwie kilka miesięcy przed jego ślubem, a autorka wciąż miała resztki uczuć do niego.

Nadeszła dzień X, a według planu przebiegłego babci, kobieta infiltrowała uroczystość. Razem ze starą kobietą obserwowała ceremonię i powiedziała, że panna młoda wygląda pięknie. Nieproszony gość nawet trochę popłakał, oglądając cudze wesele, a potem przygotował się do wyjścia.

Ale to nie było zgodne z planami babci. Przyciągnęła dziewczynę do stołu rodziny pana młodego i usiadła obok niej. Autorka wymieszała się w tłumie krewnych byłego, więc gdy ten podszedł do stołu z nowo poślubioną żoną, ona niezauważalnie zatrzymała się, aby zjeść kolację z nowożeńcami.

W swoim wpisie dziewczyna nie wspomniała od razu, że przyszła na ślub w ciąży, pomijając ten drobny szczegół. Jej brzuch już był widoczny, a panna młoda, witając swoją rodzinę, pogratulowała jej przyszłego dziecka. Ale okazało się, że panna młoda nie wiedziała, kto jest ojcem dziecka, i kobieta ujawniła prawdę.

Tak rozpoczęła się mała apokalipsa w życiu jeszcze nienarodzonej rodziny byłego autorki.

“Podziękowałam im i powiedziałam coś o tym, jak podzielimy rodzicielstwo we troje. Okazało się, że ona nie wiedziała, że jestem w ciąży (wtedy już piąty miesiąc) z jego dzieckiem.” Nowa informacja tak bardzo zasmuciła pannę młodą, że natychmiast uciekła. Pan młody chciał za nią iść, ale wtedy zły ojciec zbiegłej panny młodej podszedł do niego i zrobił scenę. Rozwiedziona zdołała szybko uciec od tego zamieszania.

“Na szczęście brat mojego byłego pomógł mi jak najszybciej stamtąd wyjść.”

Jednak szkoda, którą kobieta wyrządziła małżeństwu swojego byłego chłopaka okazała się nieodwracalna.

“Dowiedziałam się od babci, że się rozwiedli i anulowali małżeństwo.”

Tymczasem była żona chłopaka wciąż jest zapisana na autorce na portalach społecznościowych i nadal lajkuje i komentuje jej zdjęcia. Z tego autorka wpisu wnioskuje, że dziewczyna zgadza się z jej działaniem i nie żywi żadnych urazów. Jednak przyszła mama wciąż ma wątpliwości co do swojej słuszności.