Jeden prosty i jasny znak: czy twój partner cię kocha, czy nie

Jeśli ukochana osoba jest daleko, nie przeszkadza to w miłości. Można kochać się nawet tysiące kilometrów od siebie. W dzisiejszych czasach możemy pisać do siebie ile dusza zapragnie, rozmawiać i widzieć się przez ekran. Mimo to, nadal jest to związek oparty na miłości. Ekran nie przeszkadza w miłości.

Wiadomości, telefony, słodkie zdjęcia i słowa miłości są tego przykładem.

Jest jednak sposób, aby zrozumieć, czy to miłość czy nie. Prawdziwe uczucie, czy jedynie romantyczna gra ze strony osoby, która doskonale radzi sobie bez ciebie i prawdopodobnie ma prawdziwy związek z inną osobą. Jest jeden sposób, aby to zrozumieć. Czy jesteś kochany i potrzebny. To bardzo proste.

Jeśli napotkasz trudności, zachorujesz lub będziesz mieć problemy, osoba, która cię kocha, natychmiast zareaguje i przygotuje się do działania. Przezwycięży wszelkie przeszkody, aby ci pomóc.

Jeżeli okoliczności nie pozwalają na spotkanie i jesteście oddzieleni nie do pokonania, osoba kochająca cię natychmiast zaoferuje ci wsparcie finansowe. Wyśle pieniądze niezwłocznie, nawet jeśli musi się zadłużyć lub sprzedać swoje majątki. Jeśli odmówisz, i tak zaoferuje ci pieniądze. Na pewno to zrobi.

To prosty sposób, prosty znak miłości. I nie dotyczy tylko miłości na odległość; ten znak zawsze działa.

Bez względu na okoliczności, w jakich znajduje się osoba, która cię kocha, zawsze zaoferuje ci pieniądze, jeśli to konieczne. Natychmiast je wyśle.

Ochy i achy, wyrazy wsparcia, łzy i słowa współczucia to emocje. To dobrze. Ludzie troszczą się o nas!

Ale to nie jest miłość. To obojętność. Wolne emocje i możliwość uważania się za życzliwego i kochającego. To nie wystarcza…