Jej mąż śmiał się z jej siwych włosów, a 59-letnia kobieta postanowiła przejść całkowitą transformację. Mąż ledwo rozpoznał swoją żonę w tej nieznajomej

Elizabeth mieszka w Connecticut, stanie na północnym wschodzie Ameryki. Pracuje jako bibliotekarka i preferuje surowy i powściągliwy styl ubierania się i zupełnie zapomniała o makijażu. Jest miłą i sympatyczną osobą, zawsze gotową pomóc innym. Jednak w codziennym zgiełku nie znajduje czasu dla siebie.

Jej dni wypełniają obowiązki domowe, praca i troska o męża, przez co nie ma czasu na siebie.

Oczywiście, gdy była młodsza, zwracała uwagę na swój wygląd. Często odwiedzała salon fryzjerski i nosiła eleganckie ubrania, ale nigdy nie przepadała za makijażem. Niestety, Elizabeth zapomniała, kiedy ostatni raz obcięła włosy lub zmieniła ich kolor. Od ponad 10 lat nie odwiedziła salonu piękności. Jej siwe włosy, sięgające do pasa, zostały całkowicie zaniedbane.

Mąż krytykował Elizabeth za zaniedbywanie siebie. Wyśmiewał ją z powodu siwych włosów, braku makijażu i nieciekawych ubrań. Mąż zaczął wywierać presję na żonę, ale ona to bagatelizowała. Jednakże, te docinki skłoniły ją do zastanowienia się nad zmianą.

Przyjaciółka Elizabeth, Wendy, niedawno uczestniczyła w programie telewizyjnym prowadzonym przez Rachel Ray. Program ten pomaga kobietom odzyskać pewność siebie i zmienić swój wygląd. Styliści oferują im nowe fryzury, uczą jak prawidłowo używać kosmetyków, a przede wszystkim, jak polubić siebie i zadbać o siebie.

Pod wpływem rady Wendy, nasza bibliotekarka postanowiła wziąć udział w tym programie. Stylistka obcięła jej włosy i przefarbowała je na brązowy kolor. Starannie dobrany makijaż sprawił, że Elizabeth wyglądała o dziesięć lat młodziej.

Studio zadbało również o nową garderobę dla Elizabeth. Założyła ciemne jeansy, baleriny i skórzaną kurtkę. Jako dodatek wybrano dla niej elegancki naszyjnik.

Mąż poszedł na show z Elizabeth. Kiedy jego żona wyszła z garderoby, był zaskoczony zmianami i początkowo nie rozpoznał swojej żony.

Tym samym wyśmiewanie siwych włosów Elizabeth przyczyniło się do całkowitej przemiany kobiety.