Kiedy mężczyzna przestaje kochać swoją żonę, te 8 znaków demaskuje go

Miłość nie gaśnie natychmiast. Dzieje się to stopniowo. Z każdym wyrzutem, który mógł być uniknięty, z każdym gestem obojętności, z każdym obojętnym uśmiechem.

Oto 8 oznak, że uczucia twojego partnera ostygły:

Zanika komunikacja

Jednym z pierwszych znaków ochłodzenia związku jest brak rozmowy. Kiedy nie macie sobie nic do powiedzenia przy śniadaniu, komunikacja staje się ciężarem. Twój partner nie jest zainteresowany tym, co dzieje się w twojej duszy, ani nie chce słuchać o twoich sprawach i problemach.

Przestaje wykonywać gesty miłości

Każdy normalny mężczyzna, kiedy kocha kobietę, stara się ją zachwycić. Zachowuje się jak dżentelmen, wykonuje dla niej miłe gesty, robi rzeczy, które sprawiają jej przyjemność. Jeśli miłość zanika, te działania również znikają.

Brakuje czasu dla ciebie

Jak mówi się, jeśli ktoś chce, znajdzie sposób, jeśli nie, znajdzie wymówkę. Mężczyzna zawsze znajduje czas i energię dla swojej ukochanej kobiety, nawet jeśli musi się trochę postarać.

Babcia opowiadała mi, że dziadek po pełnym dniu w fabryce i wieczornych obowiązkach nadal znajdował czas dla niej.Miłość polega na gotowości do poświęcenia czegoś dla drugiej osoby. Jeśli nie chcesz poświęcać niczego, to oznacza, że grasz na korzyść własną.

Nieuzasadnione wybuchy złości

Mężczyzna, który kocha kobietę, nie może być wściekły na nią bez powodu. Może być sfrustrowany, ale nie zraniony lub wściekły. Niekontrolowane wybuchy złości są bardzo niepokojącym znakiem.

Zamknięte drzwi

Jeśli wcześniej twój partner był otwarty i zawsze chętnie wpuszczał cię do swojego życia, teraz z dystansem, unikając kontaktu i unikając otwartości, niechętnie otwiera przed tobą swoje bramy. To niekoniecznie oznacza zdradę, ale po prostu zmieniły się jego uczucia i nie czuje już potrzeby dzielenia się.

Nie macie wspólnych planów

Kochająca się para cechuje się chęcią wspólnego planowania. W zdrowym związku ludzie zawsze dzielą się celami i planami dotyczącymi ich przyszłości. Jest to jedyna normalna sytuacja, a wszystko inne jest nietypowe.

Niechęć do dzielenia się planami, omawiania problemów i brak zainteresowania własnymi sprawami są głównymi sygnałami, że mężczyzna zaczyna tracić zainteresowanie. Gdy zaimek “my” znika ze słownictwa podczas rozmowy o przyszłości, warto zastanowić się, czy coś poszło nie tak.

Wycofuje się z twojego świata

Coraz częściej mężczyźni kierują się zasadą, że “ty masz swoje życie, ja mam swoje”.

Krytykuje cię

Tylko wtedy, gdy mężczyzna przestaje kochać kobietę, pozwala sobie na traktowanie jej bez szacunku. Jeśli zaczyna drwić z twoich niedociągnięć, wytykać ci twoje słabości, deprecjonować twoje osiągnięcia, to ważne jest, aby zrozumieć, że jest to bardzo delikatna rozmowa.