Kiedy ojciec i córka jedli kolację w restauracji, podeszła do niego kelnerka i wręczyła mu liścik od nieznajomych. Po jej przeczytaniu mężczyzna rozpłakał sie

Wielu ludzi dorasta w rodzinach bez ojców. W dzisiejszym świecie niewielu mężczyzn spełnia ojcowskie obowiązki. Kiedy więc dwoje kochanków zasiadło do lunchu w restauracji i zauważyło młodego ojca z jego 6-letnią córką, postanowili zrobić coś wyjątkowego, aby docenić troskliwość tego ojca.

Samotny ojciec pragnął sprawić, by jego córka poczuła się wyjątkowo. To nie było nawet święto.

Zamiast zaprosić swoją drugą połówkę lub inną osobę, mądry ojciec wybrał swoją małą 6-letnią córkę. Nie miał pojęcia, że tego dnia wydarzy się coś niezwykłego, co odmieni cały ich wspólny wieczór.

Siedzieli w restauracji, delektując się wspólnym posiłkiem z makaronem, nieświadomi obserwacji dwóch nieznajomych. Ci ostatni byli pod wrażeniem oczywistej silnej więzi między ojcem a jego małą córką i postanowili zrobić coś specjalnego.

Wkrótce kelnerka podszedł do ich stołu i przekazała młodemu ojcu list. Zastanawiał się, od kogo pochodzi ta wiadomość, a gdy ją przeczytał, był zaskoczony. Treść brzmiała następująco:

“Przepraszamy, że was obserwowaliśmy, ale mój mąż i ja przypadkowo zobaczyliśmy was podczas waszej małej randki. Byliśmy pod wrażeniem, jak wspaniałym ojcem jesteś. Sami dorastaliśmy w rodzinach bez ojców. Ważne jest, aby każde dziecko miało męskiego wzorca do naśladowania w dzieciństwie. Brawo! Kolacja jest na nas!”

Mężczyzna był głęboko wzruszony ciepłym przesłaniem zawartym w liście, a nawet miał łzy w oczach. Po prostu uśmiechnął się i cieszył się posiłkiem, a para uznała to za coś wyjątkowego i godnego pochwały.

To, co ten ojciec robił dla swojej 6-letniej córki, było absolutnie normalne, ale nie każdy jest zdolny do takiej troski. Gest nieznajomych pokazuje, że na świecie wciąż istnieje miłość i życzliwość. Dotyka również powszechnego problemu, że wiele dzieci oddałoby wszystko, aby móc spędzać więcej czasu ze swoim ojcem.