Kobieta przypadkowo podarowała bezdomnej osobie obrączkę ślubną wraz z jałmużną

Amerykanka Sarah Darling od młodego wieku współczuła bezdomnym. Zawsze starała się pomóc im przynajmniej kilkoma dolarami. Pewnego razu, spiesząc się na spotkanie, kobieta zauważyła starszego mężczyznę błagającego o jałmużnę.

Podszedła do niego i wlała monety, które miała w swojej torebce, do kubka. Dopiero kilka godzin później zdała sobie sprawę, że popełniła wielki błąd.

Amerykanka trzymała w swojej torebce obrączkę ślubną. Ostatnio jej ukochany oświadczył się, ale okazało się, że obrączka jest za mała. Sarah postanowiła ją wymienić. Ale zapomniała, że włożyła ją do swojej torebki.

Wieczorem Darling wróciła na miejsce, gdzie siedział bezdomny mężczyzna. Ale już go tam nie było. Dopiero następnego dnia Sarah spotkała go ponownie. Kobieta porozmawiała z bezdomnym i powiedziała, że przez pomyłkę podarowała mu cenny przedmiot. Mężczyzna tylko się uśmiechnął i oddał jej obrączkę.

Mężczyzna miał na imię Bill Ray Harris. Wychowywał go jego dziadek, kapłan, i całe życie podążał za naukami dobrego chrześcijanina. Dlatego Bill po prostu nie mógł zabrać cudzej własności. Przy okazji, wartość obrączki wynosiła cztery tysiące dolarów.

Radosna Sara postanowiła rozdać wszystkie pieniądze, jakie miała przy sobie. Kobieta opowiedziała tę historię swojemu ukochanemu. Razem z nim postanowiła podziękować Billowi. Na mediach społecznościowych młodzi ludzie opisali historię z obrączką i rozpoczęli kampanię zbierania pieniędzy dla Harrisa.

Nowożeńcy planowali zebrać tysiąc dolarów dla bezdomnego. Jednak ich plan został “przebity”. Zaniepokojeni Amerykanie przekazali dwieście tysięcy dolarów. Za tę kwotę Harris kupił dom i samochód. Dodatkowo, Bill znalazł pracę. Więc teraz życie na ulicy się skończyło.

Przy okazji, były bezdomny ponownie odnalazł obrączkę. Mistrzowie ligi amerykańskiego futbolu otrzymują złote obrączki jako nagrody. Jest to bardzo wartościowy przedmiot i kosztuje około dziesięciu tysięcy dolarów. Dokładnie taki pierścień Bill znalazł niedaleko strumyka. Po skontaktowaniu się z przedstawicielami Narodowej Ligi Futbolu Amerykańskiego, zwrócił obrączkę właścicielowi.