Kobieta wymyśliła oryginalny sposób, aby zmusić swojego męża do pomocy w domowych obowiązkach…

Australijska kobieta cierpiała z powodu bezczynności swojego męża, który nie chciał pomagać w domu, dlatego musiała posłużyć się sztuczką. Kobieta stworzyła fałszywy kontakt właściciela domu w swoim telefonie i wysyła instrukcje w jego imieniu z fałszywego numeru telefonu.

Wydawałoby się, że taki trik jest skazany na niepowodzenie, ale mężczyzna nie domyślił się niczego przez ostatnie trzy lata.

Rebecca z Mount Isa w Queensland, Australia, bardzo kocha swojego męża i uważa, że jest najlepszym mężczyzną na świecie, ale nie podoba jej się jedna wada w jego charakterze.

Mężczyzna jest tak kapryśny, że niemożliwym jest ani zmuszenie, ani przekonanie go do pomocy w domowych obowiązkach. Jednak Rebecca znalazła bardzo prosty i przebiegły sposób na wpływanie na niego, który działa za każdym razem.

Rebecca i jej mąż mają czwórkę dzieci. Mężczyzna zarabia pieniądze na utrzymanie rodziny, a kobieta dba o dom, wychowuje i karmi potomstwo, ale jak w każdym domu, są rzeczy, których Rebecca po prostu nie może zrobić sama.

“Mój mąż jest doskonałym ojcem, który spędza dużo czasu z dziećmi, ale jest absolutnie bezużyteczny w sprawach domowych. Ja utrzymuję dom w czystości, kąpię, karmię i przygotowuję dzieci do snu. Przeważnie wszystko spoczywa na moich barkach i trudno mi uzyskać od niego pomoc. To sprawiło, że czułam się rozczarowana i wymyśliłam mój przebiegły i dowcipny plan” – powiedziała Becca.

Kobieta kupiła najtańszy telefon komórkowy z nowym numerem i zapisała go w książce adresowej swojego smartfona pod nazwą “Właściciel domu”. Następnie, za każdym razem, gdy potrzebuje męskiej siły, Rebecca po prostu wysyła wiadomość tekstową z fałszywego telefonu.

“Kiedy chcę czegoś od niego (męża), piszę do siebie, że właściciel przyjdzie sprawdzić lub naprawić coś, a mój mąż od razu wykonuje tę pracę.”

Według Becky, korzysta z tego triku od trzech lat, i za każdym razem efekt takich sztuczek ją zadziwia.

“Używam mojego telefonu, gdy chcę, żeby mój mąż posprzątał podwórko lub skosił trawę. Raz nawet zmusiłam go do przestawienia mebli ogrodowych.”

Najbardziej niesamowite jest to, że mężczyzna wciąż niczego nie domyślił się, dlatego Rebecca chętnie dzieli się swoim trikiem życiowym z innymi gospodyniami na Facebooku.