Kobieta zakochała się w bezdomnym mężczyźnie, który mieszkał pod krzakiem. Po 2 latach wzięli ślub

Szwedzka aktorka Emmy Abrahamson nigdy nie cierpiała na brak męskiej uwagi. Zawsze była piękną dziewczyną. Ponadto, pochodziła z zamożnej rodziny. Jej rodzice zapewnili jej dobrą edukację i możliwość podróżowania.

Jednak pewnego dnia Emmy odkryła, że jej życie zeszło na manowce. Jej związki z mężczyznami kończyły się na niczym. Jej serce było złamane. Praca nie cieszyła jej tak jak wcześniej.

Nagle, bezdomny mężczyzna podszedł do niej i zapytał o godzinę. Emmy spojrzała mu w oczy i została porażona głębią i ciepłem jego spojrzenia. Poczuła sympatię dla niego…

Wik Kokul, Polak urodzony w biednej rodzinie, był bezdomny. Jego rodzice nie mogli mu nic dać. Ale miał marzenia. Dlatego najpierw przeniósł się do Kanady. A potem, zarobivszy trochę pieniędzy, udał się do Europy.

Kiedy zobaczył Emmy, nawet nie mógł zrozumieć, jak się do niej zbliżył… Jednak bezdomny mężczyzna i kobieta porozmawiali. Okazało się, że Wik marzy o zdobyciu wykształcenia jako inżynier mechanik. Dlatego teraz nie wydaje pieniędzy na mieszkanie.

W rezultacie, między dziewczyną a mężczyzną nawiązał się związek. Wik zdobył upragnione wykształcenie i dostał dobrą pracę. Po 2 latach oświadczył się Emmy. Pobrali się. Wkrótce mieli urocze bliźniaki.

Teraz Emmy napisała książkę o swojej miłości. Ona i Wik żyją szczęśliwie i cieszą się wzajemnym towarzystwem. Zarówno Wik, jak i ona wierzą, że spotkali swoją bratnią duszę.