Mężczyzna zakochał się w innej kobiecie i poprosił o rozwód. Jego żona zgodziła się, ale postawiła jeden warunek, który sprawił, że mężczyzna zmienił zdanie

Pewnego wieczoru mężczyzna wrócił do domu z pracy i powiedział żonie, że chce się z nią rozwieść. Żona, nie robiąc sceny, w milczeniu podała mu kolację. Wtedy kobieta zapytała go, dlaczego nagle zdecydował się na to. Mężczyzna nie wiedział, co powiedzieć, więc po prostu milczał.

Żona nie mogła tego znieść i wpadła w złość. Zaczęła krzyczeć, płakać, a nawet rzuciła w męża widelcem. Okazało się, że jej mąż spotykał się z inną kobietą za jej plecami.

Następnego dnia mąż położył przed nią papiery rozwodowe, ale ona odmówiła ich podpisania. Pomimo jej łez, mężczyzna nie ustępował i swoim zachowaniem dawał do zrozumienia, że nigdy nie zmieni zdania.

Kobieta zdała sobie sprawę, że łzy nic nie dadzą, więc zgodziła się podpisać dokumenty pod jednym warunkiem: jej mąż miał codziennie nosić ją na rękach z sypialni do salonu przez następny miesiąc, a oboje mieli udawać, że wszystko jest w porządku.

Wyjaśniła swoją prośbę, mówiąc, że ich syn miał przystąpić do egzaminów uniwersyteckich, więc nie chciała rozpraszać go tak szokującymi wiadomościami. Mężczyzna zgodził się spełnić warunek i zaczął następnego ranka.

Trwało to przez kilka dni. Mąż jednak zauważył, że jego żona staje się coraz lżejsza. Rzeczywiście, prawie nic nie jadła i bardzo schudła.

Z dnia na dzień uczucie intymności między nimi stawało się coraz bardziej intensywne, a syn był z tego powodu bardzo szczęśliwy. Ostatniego dnia ich “eksperymentu” mężczyzna zdał sobie sprawę, co musi zrobić: natychmiast zerwał z kochanką.

Następnego dnia czekał na żonę przy śniadaniu, ale ona nie zeszła z sypialni…

Po pogrzebie mężczyzna znalazł dokumenty i diagnozę… Usiadł i płakał. Jak mógł tak nie docenić takiej kobiety? Jak mógł ją zdradzać? Ale było już za późno, żeby cokolwiek zmienić. Okazało się, że kobieta po prostu nie chciała denerwować swoich dwóch mężczyzn.