Na rozprawie sądowej starsza kobieta została zadała pytanie. Sędzia wykradał się spod stołu z powodu jej odpowiedzi!

Okropne jest uświadomić sobie, ale wiele kobiet spotyka się z cudzołóstwem, ale każda z nich ma swoje własne zdanie na ten temat: ktoś usprawiedliwia męża, a ktoś odchodzi raz na zawsze.

Ostatnio cały internet dyskutował o liście od kobiety, która z wściekłością mówi o tym, że wszystkie kochanki spłoną w piekle w osobnym kotle. I mówi to bardzo pewnie, mimo że sama niedawno była w związku z żonatym mężczyzną.

Amanda to ta sama kobieta, która otwarcie opowiedziała całemu światu o swoim zdaniu na temat zdrady. Dziewczyna twierdzi:

Żadna kobieta nie ma prawa rościć sobie prawa do zajętego mężczyzny tylko dlatego, że go pragnie.

Ale nie wszystko w tej historii jest takie proste. Amanda spała sama z żonatym mężczyzną. Dowiedziała się o tym dopiero po tym, jak byli blisko, ale mimo to czuje, że jej sumienie nie jest czyste. Przez wiele miesięcy karała siebie za to, że zrobiła to nieznajomemu.

Ona zna ten okropny świat z drugiej strony: jej mąż także ją zdradził, a ta dziewczyna zdołała nie tylko z nim spać, ale także się w nim zakochać. W swojej obronie dziewczyna ta upiera się, że walczyła o swoje uczucia tak dobrze, jak tylko mogła.

Ale ten świat nie jest taki prosty: nie można po prostu robić wszystkiego, czego się chce! Tu winne nie są tylko kobiety, rola mężczyzny w zdradzie jest równie ważna.

Ale niezależnie od tego, jak okropnie postępują mężczyźni, w piekle jest oddzielny kocioł dla kochanek. Te kobiety mają wybór: mogą kontrolować swoje zwierzęce instynkty i nie skakać na szyję mężczyzny, wiedząc, że ma on kobietę w domu, która go kocha i na niego czeka.