Nastolatkowie z Kanady bardzo wcześnie zostali rodzicami. Jaki był ich los?

Wskaźnik rozwodów wśród młodych małżeństw znacznie wzrósł w ostatnich dziesięcioleciach. Starsze pokolenie narzeka, że ich dzieci i wnuki nie szanują instytucji małżeństwa tak jak dawniej, mieszkają razem rok, dwa, a potem zrywają z powodu skandalu. Dlatego jest tak dużo samotnych matek.

Kiedy 16-letnia Kanadyjka Caitlin zdała sobie sprawę, że jest w ciąży ze swoim chłopakiem Noah, myślała, że zostanie przez niego zostawiona. Jednak chłopiec, dowiedziawszy się, że zostanie ojcem w wieku 17 lat, nie bał się.

Licealiści Kaitlin i Noah spotkali się w centrum handlowym. Dziewczyna wspomina, że zakochała się w fryzurze Noaha, w której wyglądał jak Justin Bieber.

Wszyscy jej krewni i przyjaciele powiedzieli jej, że związek z Noem nie potrwa długo, a kiedy Caitlin zaszła w ciążę, doradzili jej aborcję. Dziewczyna nie słuchała rad innych. Była pewna, że ​​Noah jest miłością jej życia.

Kiedy urodziła dziecko, Noah poszedł do pracy, aby utrzymać rodzinę. Facet łączył pracę ze studiami.

Podczas gdy ich przyjaciele bawili się i rozrywkowali, Caitlin i Noah uczyli się zmieniać pieluchy. Jednak, jak przyznają młodzi ludzie, narodziny dziecka uczyniły ich bardziej dojrzałymi. Dowiedzieli się, co to znaczy być odpowiedzialnym za życie drugiego człowieka.

Kilka lat później urodziło im się kolejne dziecko. Kiedy Caitlin była w drugiej ciąży, Noah postanowił się oświadczyć. Dziewczyna pamięta, że nie miała jeszcze dwudziestu lat, a była już mężatką z dwójką dzieci.

Teraz młodzi rodzice mają 26 lat. Są silną i kochającą się rodziną.

Caitlin i Noah są pewni, że zawsze będą razem.