Oto jak moja teściowa zastępuje odświeżacz powietrza w toalecie: jest prosty i tani trik

Każdy ma inny poziom obrzydzenia. Ale mimo to nikt nie będzie się spierał, że nieprzyjemne zapachy z toalety nie są dla nikogo przyjemne.

Odświeżacze powietrza rozwiązują problem tylko na krótki czas. Jednak ich stosowanie kosztuje. I dość często zapach odświeżacza miesza się z nieprzyjemnym zapachem w toalecie. I robi się jeszcze gorzej.

Moja teściowa od 16 lat mieszka we Włoszech. Kiedy przyjechałam do nich w odwiedziny, zaskoczył mnie bardzo przyjemny zapach w toalecie. Teściowa powiedziała mi, że podąża za włoską modą. Zamiast odświeżacza powietrza używa prostszego i tańszego triku. Teraz ja robię to samo.

Wystarczy, że pójdziesz do apteki i kupisz olejki eteryczne. Następnie zakropl kilka kropli olejku eterycznego na środek rolki papieru toaletowego. Jeśli kupisz papier toaletowy z tekturą w środku, to kapnij na tekturę.

Najlepiej użyć olejku miętowego, pomarańczowego, cytrynowego. Jeśli użyjesz olejku z drzewa herbacianego, będzie on miał również działanie antybakteryjne.

Trzeba przyznać, że wszystko jest bardzo proste. Ale świeżość w toalecie jest bardzo przyjemna i nie syntetyczna, jak w przypadku odświeżacza.

Zalety tego odświeżacza:

Całkowicie naturalny skład. Wystarczy wybrać prawdziwy olejek, jak do lampy aromatycznej.

Olejek eteryczny nie tylko nasyca powietrze aromatem, ale także niszczy szkodliwe bakterie. To, czego potrzebujesz w toalecie, nie zgodzisz się?

Olejek jest powoli zużywany, co oznacza, że oszczędzasz swój budżet.

Odświeżacz nie zajmuje absolutnie żadnego miejsca. W małych toaletach czasami nie ma wystarczająco dużo miejsca na odświeżacz w puszce.

Możesz wybrać swój ulubiony zapach lub stworzyć kompozycję. Olejki eteryczne są wykorzystywane w aromaterapii, a ja dobieram je w zależności od ich właściwości, samopoczucia i nastroju: lawendowy, aby zrelaksować się po ciężkiej zmianie, pomarańczowy, aby uzupełnić ładunek żywiołowości, gdy masz wielkie plany na tydzień itp.