Panna młoda wzniiosła toast, po czym teściowa opuściła święto

Przyszła para poznała się jeszcze w czasach szkolnych, potem zakochali się w sobie i nigdy więcej się nie rozstali. Jednak nie wszystko było idealne. Ta para miała własne problemy.

Faktem jest, że matka Dimy nie od razu polubiła swoją przyszłą synową. Próbowała zniechęcić syna do zbliżającego się ślubu na różne sposoby, zapewniając go, że jest za młody i że będzie miał wiele trudności.

Dima zignorował słowa matki, ponieważ zakochany mężczyzna był gotowy na wszystko ze względu na Allę, z którą przeszedł przez trudności i przeszkody. W dniu uroczystości Alla, która cierpiała z powodu swojej teściowej, postanowiła wznosić toast.

Odważnie przemówiła: “Tetiano Anatolijewno, chciałabym wznosić to toast za Twoje zdrowie. Jesteśmy Ci wiele winni. Robiliście wszystko, aby zniszczyć nasz związek: plotkowaliście z sąsiadami, rozsiewaliście pogłoski, spieraliście się z nami, odwiedziliście Dimę przed ślubem, a nawet pojawiłyście się na ceremonii w białej sukni ze łzami w oczach. Dzięki Waszym wysiłkom jesteśmy teraz silniejsi. Nasza miłość była testowana i wzrastała wielokrotnie. Dziękuję za to.”

W sali zapadła cisza. Kiedy dziewczyna skończyła przemowę i wszyscy odwrócili się, próbując zobaczyć matkę Dimy, okazało się, że kobieta opuściła uroczystość.

Jako gość na tym weselu i widząc szczere, pełne miłości spojrzenia młodych, postanowiłam, że nigdy nie stanę się przeszkodą w czyimś związku. Postarajmy się być bardziej tolerancyjni, kochać i być kochanymi.

Czy uważasz, że panna młoda postąpiła słusznie?