Pewien milioner postanowił zatrudnić się jako kelner w swojej restauracji. Wszyscy śmiali się z przybysza, z wyjątkiem kelnerki, która postanowiła pomóc. W ten sposób mężczyzna jej podziękował

Właściciel dużej kawiarni, milioner, postanowił lepiej poznać swoich pracowników. Przebreł się za początkującego nieudacznika i zatrudnił się jako zwykły stażysta. Przez dwa tygodnie cały personel wyśmiewał go, ale tylko jedna kelnerka ne odmówiła mu pomocy.

Nawet administrator nie był świadomy planu właściciela. Milioner John Deere był starszym mężczyzną, a celowo dobrany ubiór niskiej jakości jeszcze bardziej podkreślał jego żałosny wygląd.

Dodatkowo, John udawał całkowitego nieudacznika. Zapomniałem zamówienia, rozlewał kawę i stłukł kilka filiżanek. Personel kawiarni, zajęty swoimi sprawami, nie myślał o udzieleniu mu pomocy.

Tylko kelnerka, Dina, poświęciła czas na naukę niedoświadczonego “nowicjusza”. Z bezgraniczną cierpliwością uczyła go, jak wykonywać swoje obowiązki. Pewnego wieczoru Dina i John pili herbatę, a kobieta powiedziała, że chciałaby studiować, ale nie ma pieniędzy na uczelnię.

Następnego ranka Dina przyszła do kawiarni i zobaczyła Johna przy jednym ze stolików. Już nie wyglądał jak stażysta: jego drogi zegarek i garnitur ujawniały, że jest bogatym człowiekiem. Kelnerzy, którzy wcześniej się na niego śmiali, nie wiedzieli, co robić.

John zawołał kelnerkę do swojego stolika i natychmiast wypisał jej czek na dużą sumę pieniędzy, aby opłacić jej studia. Ponadto poinformował, że zatrudni Dinę w swojej firmie zarządzającej, gdy tylko ukończy studia.

W ten sposób dobry uczynek powrócił do kelnerki. Nadal pracuje z Johnem w centrali firmy.