Poszedłem na randkę, aby sprawdzić swoje uczucia i postanowiłem udawać biedaka

Mam dość dobrą pracę i przyzwoitą pensję. Można powiedzieć, że moja kariera była udana, ale jakoś nie znalazłem czasu na życie osobiste. Dlatego uznałem, że nadszedł czas, by naprawić problemy.

Od dwóch tygodni rozmawiam z dość ciekawą dziewczyną o imieniu Maria. Ma trzydzieści lat i wygląda bardzo dobrze. Na jej zdjęciu były kurorty i restauracje. Po przeczytaniu dużo o dziewczynach zamożnych, zdecydowałem, że powinienem umówić się na randkę w innych okolicznościach.

Umówiliśmy się z Marią na spotkanie przy metrze i tak się poznaliśmy. Maria wyglądała wspaniale i od razu zaproponowała, że pójdziemy do restauracji. Powiedziałem, że najbliższy fast food będzie najlepszą opcją. Maria spojrzała na mnie z dezaprobatą i powiedziała, że jest gotowa zapłacić za dwie osoby w restauracji.

Poszliśmy do dobrej restauracji i zjedliśmy bardzo smaczny posiłek. Maria zapłaciła za wszystko i zostawiła normalny napiwek. Oglądałem to wszystko i było mi bardzo wstyd, ale mimo to chciałem zrozumieć, kim jest ta dziewczyna.

Poszliśmy jeszcze trochę i zaczęliśmy się żegnać. Chciałem przeprosić i wszystko wyjaśnić, ale Maria mnie wyprzedziła. Podziękowała mi za dobry wieczór i dała do zrozumienia, że mnie lubi i chce kontynuować komunikację.

Delikatnie mówiąc, byłam pod wrażeniem jej zachowania. Zapytałem ją, czy byłaby zainteresowana kontaktem z mężczyzną, który nie byłby w stanie finansowo ją wspierać. Na co uśmiechnęła się i powiedziała, że mnie akceptuje takiego, jakim jestem.

W tym momencie zdałem sobie sprawę, że znalazłem to, czego szukałem. Nigdy nie myślałem, że mogę mieć tyle szczęścia. Teraz myślałem o poważnym związku tylko z tą dziewczyną.