Syn nie umieścił rodziców w domu opieki, lecz stworzył im przytulny apartament w piwnicy

Rodzice Seana zawsze byli nierozłączni. Jednak starość wprowadziła swoje zmiany w ich życiu. Jego ojciec cierpiał na demencję, a matka była w podeszłym wieku i niezdolna do opieki nad mężem.

Sean postanowił sprzedać dom rodziców oraz swój własny, aby zakupić większy dom, który zapewniłby odpowiednią przestrzeń dla swojej licznej rodziny oraz dla rodziców. Niestety, nie posiadał wystarczającej sumy pieniędzy.

Rodzice potrzebowali miejsca, gdzie mogliby spokojnie zamieszkać i otrzymywać opiekę medyczną. Zastanawiał się nad umieszczeniem ich w domu opieki. Jednak sumienie i miłość do ojca i matki nie pozwoliły mu na taką decyzję.

Zamiast tego postanowił przeprowadzić remont w swojej piwnicy, korzystając z pieniędzy rodziców. Zbudował dla nich przytulne mieszkanie, w którym mogliby czuć się komfortowo, przestrzennie i wygodnie. Co najważniejsze, zawsze byłby w pobliżu, a on i jego żona zawsze służyliby im pomocą.

W rezultacie powstało piękne mieszkanie, które przypomina luksusowy apartament. Zawiera wszystkie niezbędne elementy, takie jak kuchnia, sypialnia, salon i łazienka.

Rodzice są bardzo zadowoleni z efektu, ale jeszcze bardziej cieszą się, że będą mieszkać razem ze swoim synem, synową i wnukami.