Syn znalazł w domu prezent urodzinowy, ale po tym, jak pokazał go matce, rodzice rozwiedli się

Uczeń przejrzał szafy swoich rodziców, próbując znaleźć prezent na zbliżające się urodziny, i rzeczywiście znalazł niespodziankę. To prawda, że jego matce nie spodobał się prezent tak bardzo, że rodzina została bez ojca. Wakacje nie poszły dobrze, ponieważ mężczyzna miał zbyt wiele tajemnic.

Facet opowiedział, jak będąc uczniem, dał rodzicom powód do rozwodu, a to nawet nie jest przesada. Chłopiec nie popełnił błędu ze złych intencji – po prostu bardzo chciał znaleźć prezent, który mama i tata potajemnie przygotowali dla niego na urodziny.

„To się stało, kiedy byłem w szkole podstawowej. Z pewnością była to jedna z tych sytuacji, w których nie powinienem był uczestniczyć – zaczął chłopiec.

Autor wpisu przyznał, że jego rodzice nigdy się ze sobą nie dogadywali, a gdy mama i tata kłócili się o liczne zdrady męża, chłopiec ratował się grając w Minecrafta.

Mój ojciec zdradzał moją matkę i używał innego telefonu do kontaktowania się ze swoimi kobietami. W końcu mama go złapała i pozbył się gadżetu.

Wtedy para postanowiła zachować związek ze względu na dzieci (facet ma starszego brata), a autor uspokoił się, uznając, że sytuacja w rodzinie się poprawiła. Ale szczęście było krótkotrwałe.

Wkrótce potem postanowiłem poszukać w ich sypialni prezentu, który mogli dla mnie przygotować (za miesiąc obchodziliśmy moje urodziny). Ja, będąc głupkiem, znalazłem telefon komórkowy i zdecydowałem: „Muszę go wziąć i schować”. Ukryłem znalezisko w skrzynce pocztowej. Tego samego dnia rozegrał się dramat, który na zawsze zmienił moje życie.

Chłopiec zauważył, że jego ojciec ze smutnym wyrazem twarzy przeszukuje dom i przegląda rzeczy na wszystkich półkach w swojej szafie. Uczeń nie przywiązywał do tego wagi i nawet nie myślał, że jego ojciec szuka telefonu komórkowego, a sam chłopiec przypadkowo wsadził nos w dorosłe sprawy.

Kiedy moja mama wróciła do domu, powiedziałem jej, że znalazłem mój prezent i że jest w skrzynce pocztowej. Mama była zaskoczona i poszła popatrzeć, ale wróciła z kamienną twarzą. Kiedy mój brat wrócił do domu, pojechaliśmy na przejażdżkę samochodem, ale wszyscy milczeli, czułem napięcie.

Rozwiązanie tej historii nastąpiło, gdy tylko rodzina wróciła do domu.

Kiedy mój tata poszedł tej nocy do pracy na nocną zmianę, ten sam telefon leżał na kuchennym stole. Zobaczyłem go i powiedziałem: „Wow! Czy są tam jakieś fajne gry?” Mama od razu zaczęła płakać. Tak, nie byłem wtedy zbyt mądrym dzieckiem.

Jak przyznał chłopiec, nie rozumiał, co się stało, nawet gdy jego ojciec spakował się i przeprowadził. Dopiero kilka lat później chłopiec zdał sobie sprawę, że poszukiwania prezentów urodzinowych doprowadziły go do sekretnego telefonu ojca — tego samego, którego mężczyzna używał do komunikowania się ze swoimi kochankami.

Ludzie po przeczytaniu postu poradzili chłopcu, aby nie martwił się wydarzeniami i nie uważał się za winnego tragedii.