Trzy miłości, które spotykamy w życiu

Nie daj się zwieść fałszywej miłości. Faktem jest, że w naszym życiu zakochujemy się trzy razy, ale za każdym razem myślimy, że to jest prawdziwa i wieczna miłość. Jednak wszystko nie jest takie proste i nadal musisz przejść przez trzy różne doświadczenia, aby zrozumieć siebie i stać się sobą.

Pierwsza miłość

To twoja pierwsza miłość, gdy jesteś bardzo młody. Masz motyle w brzuchu, czujesz zawroty głowy, a ziemia unosi się spod twoich stóp. Wydaje ci się, że to jest ta jedyna, prawdziwa, nieskażona i wyjątkowa miłość, i nie będzie już innej takiej jak ta. Masz rację w jednej rzeczy – nie będzie innej, bo to jest pierwsza. To tylko twoje “pióro próbne”, że tak powiem.

Skomplikowana miłość

Twoja druga miłość i drugie doświadczenie to trudna miłość. Przynosi ci mnóstwo lekcji i pokazuje ci rzeczy, których nigdy nie wiedziałeś lub podejrzewałeś. To jest miłość, która sprawia ból. Miłość, która cierpi w nadziei, że wszystko się zmieni. Miłość, której mówimy, że jest bezwartościowa, jeśli nie będziemy o nią walczyć, tylko żeby przekonać siebie, że nie tracimy czasu. To miłość, która ma ekstremalne wzloty i upadki, i będąc na dnie, wciąż marzymy o ponownym wzrastaniu. To miłość staje się roller coasterem, gdzie ryzykujemy skręcenie karku. I to jest miłość, którą potem możemy nienawidzić.

Nieoczekiwana miłość

To miłość, która pojawia się znikąd. Miłość, której w ogóle się nie spodziewasz. Miłość, która zmienia całe twoje rozumienie miłości, ale potem, patrząc wstecz, nie możesz o niej myśleć inaczej. Nie potrafisz sobie wytłumaczyć, skąd się wzięła i jak powstała. Nie potrafisz wytłumaczyć uczuć, które niezauważalnie rosną wewnątrz ciebie, ale jednocześnie mają ogromne znaczenie i wartość. To jest rodzaj miłości, gdzie wszystko idealnie pasuje, jak elementy układanki. Już nie musisz próbować być kimś, kim nie jesteś. Nie ma już presji i napięcia. I to nie jest rodzaj miłości, którą oczeki