W swoje osiemnaste urodziny córka powiedziała, że zamierza wyjść za mąż. Wszystko byłoby dobrze, gdyby ten chłopak nie był w naszym wieku

Córka dorosła tak szybko, że nie mieliśmy czasu, aby się zastanowić. niedawno obchodziła swoje 18. urodziny. Przyniosła nam wspaniałe bukiety i prezenty, mówiąc, że są od jej chłopaka. Nie zagłębialiśmy się w szczegóły dotyczące jego tożsamości.

W rezultacie kilka miesięcy później oznajmiła, że zamierza wyjść za mąż. Jesteśmy oczywiście dumni z naszej księżniczki i życzymy jej wszystkiego najlepszego. Pragniemy, aby była szczęśliwa. Jednak skończyło się to tym, że spotkałem tego samego “chłopca”. Okazało się, że jest w naszym wieku – ma 38 lat.

Niestety, córka nie jest zadowolona ze swojego wyboru. Wiadomo, że zaczęli się spotykać, gdy córka nie miała jeszcze 18 lat. Co myśli dorosły mężczyzna, gdy związuje się z nieletnią dziewczyną?

Odmówienie córce małżeństwa to zły pomysł, ponieważ może nas nie zrozumieć i zaszkodzić, niszcząc sobie życie. Oczywiście zakładamy, że może być szczęśliwa ze swoim wybrankiem. Jednak patrząc w przyszłość, za 20 lat jej mąż będzie miał 58 lat, a ona 38. To staje się niepokojące. Czy zastanowiła się, kto wychowa ich dzieci, skoro do tego czasu mąż przejdzie na emeryturę?

Jestem bardzo zaniepokojona. Próbowałam jako matka namówić córkę, żeby poczekała, aby sprawdzić związek, nie spieszyć się. Miały już konflikt z tym młodym mężczyzną, ale on upiera się, że coś czuje do naszej córki. Proszę o radę, jak chronić córkę?