31-letni mężczyzna zakochał się w 91-letniej babci i teraz chce się z nią ożenić!

Dziś historie o dużych różnicach wiekowych już nikogo nie dziwią. Jednak zdarzają się niesamowite sytuacje, które poruszają głęboko duszę.

Na przykład młody chłopak o imieniu Kyle Johnson. Urodził się i dorastał w zwykłej rodzinie, nie miał problemów z rodzicami. Nie można powiedzieć, że był pozbawiony uwagi starszych osób. Jednak być może brakowało mu troski i miłości babci? Teraz stara się wypełnić tę lukę.

Jego pierwsze doświadczenie z kobietą miało miejsce, gdy miał 18 lat, a jego partnerce 50 lat. Jak przyznaje chłopak, nigdy nie interesowały go młode dziewczyny. Zawsze interesowały go dojrzałe kobiety. Sam siebie nazywa prawdziwym uwodzicielem dam. W młodości nie mógł przejść obojętnie obok żadnej damy. Wiek jego kochanek wahał się od 60 do 80 lat. Jednak natychmiast stał się rozważny, gdy spotkał ją – Marjorie McCool.

Kobieta ma 91 lat i dawno przeszła na emeryturę. Była zamężna, ale gdy miała 37 lat, mąż zostawił ją z sześciorgiem dzieci. Marjorie była rozczarowana mężczyznami. Przez wiele lat była samotna, dopóki nie spotkała Kyle’a. Przyznaje, że takie relacje były dla niej tabu, ale Kyle zmienił jej spojrzenie na świat, teraz myśli bardziej postępowo. I McCool nie widzi przeszkód dla prawdziwej miłości. Dla wybranka Marjorie zaczęła dbać o siebie i ubierać się bardziej nowocześnie. Bliscy Kyle’a nie mają nic przeciwko jego zaangażowaniu. Teraz para rozważa małżeństwo. Nie ukrywają swojego związku, co zadziwia i szokuje otoczenie.