60-letni mężczyzna płakał jak dziecko, gdy po raz pierwszy spotkał swoją matkę, która oddała go do schroniska

Donnie Ballard pochodzi z USA i dorastał w rodzinie zastępczej. Pomimo szczerej miłości i troski swoich rodziców adopcyjnych, mężczyzna marzył przez całe życie o spotkaniu swojej biologicznej matki. Jego marzenie spełniło się w wieku sześćdziesięciu lat.

Jako dziecko młody Donnie często zastanawiał się, kim jest jego prawdziwa matka biologiczna. Interesowało go, gdzie i z kim ta kobieta mieszkała, jakie miała zainteresowania. Jedyną rzeczą, którą wiedział, był jej imię, które dowiedział się z aktu urodzenia. Na szczęście wystarczyło to, aby w końcu odnaleźć ją pewnego dnia, przytulić i podziękować za dar życia.

Ballard zawsze chciał odnaleźć swoich rodziców i dowiedzieć się, czy jest do nich podobny. Poszukiwania swoich biologicznych krewnych rozpoczął siedem lat temu. On i jego siostra zastępcza zarejestrowali się na specjalnej usłudze, gdzie ludzie poszukują swoich krewnych. Przez kilka lat nie mogli znaleźć niczego, ale w tym roku dane Donny’ego nagle “pasowały” do jednego z użytkowników usługi, jego potencjalnej bratanicy.

Mężczyzna natychmiast wysłał dziewczynie wiadomość, po czym ta, trochę zszokowana, skontaktowała się z ciotką Alice Bradford i powiedziała jej, że może mieć rodzeństwo, o którym nie wiedziała. Alice postanowiła sprawdzić