Bliźniaczki urodziły swoje pierwsze dzieci z różnicą 23 godzin! To właśnie oznacza specjalne powiązanie

Ludzie często mówią o paranormalnym powiązaniu między bliźniakami. Ich losy są naprawdę niesamowicie podobne. Opowiemy interesującą historię dwóch bliźniaczek, Tammy i Tracy, które nawet urodziły swoje dzieci prawie w tym samym czasie. Ale o wszystkim po kolei.

Tammy i Tracy King mieszkają w Oregonie. Podczas kwarantanny, prawie się nie widząc, zachodziły w ciążę z swoimi partnerami. Tak się zbiegło, że okres noszenia dzieci przez siostry również minął razem. Prawdą jest, że ze względu na ograniczenia związane z koronawirusem, prawie w ogóle się nie widziały osobiście, ale utrzymywały kontakt online.

Według przewidywań lekarzy, dziewczyny miały rodzić w różne dni. Termin porodu Tracy był wyznaczony na 20 czerwca, a Tammy miała termin na 28. Okazało się jednak, że dziewczyny zaczęły rodzić również w tym samym czasie. Z różnicą zaledwie 23 godzin, urodziły swoje pierworodne dzieci.

Prawdą jest, że płeć dzieci jest różna. Tammy King jako pierwsza urodziła syna, radosne wydarzenie miało miejsce 25 czerwca rano. 26 czerwca o czwartej nad ranem przyszła na świat córka Tracy. Bliźniaczki są szczęśliwe, że będą mogły razem doświadczać macierzyństwa i że ich dzieci będą dorastać obok siebie prawie tak samo długo, jak same.