Kobieta poszła do salonu fryzjerskiego, aby przyciąć włosy, a wyszła jako niezrównana piękność

Christopher Hopkins jest znany z wyjątkowego podejścia do kobiet powyżej 50. roku życia. Setki Amerykanek udają się do jego salonu w Minneapolis, aby stać się uwodzicielskimi kobietami glamour i całkowicie zmienić swój wygląd. Ten stylistka pracuje w branży kosmetycznej od 1990 roku, ale swoje nowe studio otworzył w 2017 roku.

Jedną z ostatnich klientek tego słynnego mistrza była kobieta o imieniu Mary. Co zaskakujące, jej fryzura nie uległa zmianie przez 20 lat i od dawna straciła na aktualności. Wraz z wiekiem włosy kobiet zwykle stają się coraz cieńsze, co sprawia, że wyglądają niechlujnie.

Regularne farbowanie na ciemne kolory również nie pomaga. Przerośnięte odrosty niszczą wygląd, zwłaszcza jeśli na głowie pojawiły się już siwe włosy. Wszystko to przyczynia się do wizualnego starzenia się kobiet.

Mary spojrzała na siebie w lustrze i powiedziała mężowi, że potrzebuje całkowitej przemiany. Natknęła się na prace Christophera Hopkinsa w Internecie i nie wahała się dołączyć do grona jego klientów.

Stylista przyznał, że kiedy Mary wkroczyła do salonu, poprosiła o radykalne skrócenie długości włosów i nadanie im koloru bardziej zbliżonego do naturalnego. Potrzebowała również kilku wskazówek dotyczących makijażu.

Christopher wybrał odważną fryzurę pixie, dopracował brwi i zastosował przydymiony makijaż oczu.

Jeśli spojrzysz na zdjęcia Mary przed i po wizycie w salonie, z trudem rozpoznasz tę samą kobietę. Kiedyś była zaniedbaną gospodynią domową, teraz jest platynową, czarującą blondynką.

Mary powiedziała stylistce, że przez 20 lat nosiła włosy do ramion, ponieważ nie chciała poświęcać czasu na ich układanie. Była zmęczona farbowaniem siwych włosów i potrzebowała odmiany.

Kiedy nasza bohaterka spojrzała na siebie w lustrze, była zafascynowana. Wygląda na to, że kobieta nie spodziewała się tak radykalnej zmiany swojego wizerunku.