Kobiety po czterdziestce są wyjątkowe! Oto dlaczego

Artykuł odkrywający dlaczego dojrzałe kobiety pozostają najbardziej pożądane.

Dziennikarz Andy Rooney przeżył długie życie. Oprócz swoich relacji z obozów nazistowskich i wiadomości, Andy rozmyślał nad palącymi problemami ludzkimi. Wśród jego najlepszych artykułów znajduje się próba zrozumienia, dlaczego w ostatnich latach coraz więcej mężczyzn docenia starsze kobiety.

W miarę jak się starzeję, coraz bardziej doceniam kobiety po czterdziestce.

Jest wiele powodów dla tego. Na przykład, czterdziestoletnia kobieta nigdy nie obudzi cię w środku nocy, żeby zapytać: “O czym myślisz?”. Nie obchodzi jej, o czym myślisz. Jeśli czterdziestolatka przypadkowo ogląda z tobą sport w telewizji, nie będzie siedzieć i narzekać na to. Zrobi coś innego, zazwyczaj o wiele bardziej interesującego.

Czterdziestoletnia kobieta zna siebie na tyle dobrze, że jest pewna, kim jest, czego chce i od kogo. Bardzo mało kobiet w tym wieku obchodzi to, co o niej myślisz lub co robi.

Czterdziestoletnie kobiety mają poczucie własnej wartości. Rzadko będą robić awanturę w operze czy w porządnym restauracji. Oczywiście, jeśli na to zasługujesz, spokojnie cię zastrzelą, jeśli uwierzą, że mogą na tym wyjść na plus.

Dojrzałe kobiety hojnie wyrażają pochwały, często niezasłużone. Wiedzą, jak to jest być niewdzięcznym.

Czterdziestoletnie kobiety są wystarczająco pewne siebie, by przedstawić cię swoim przyjaciółkom. Młodsze kobiety mogą unikać nawet swoich najlepszych przyjaciółek, bo nie ufają swojemu partnerowi. Starsze kobiety nie mają problemu, jeśli uważasz ich przyjaciółki za atrakcyjne. Wiedzą, że ich przyjaciółki nigdy ich nie zdradzą.

Czterdziestoletnie kobiety mają intuicję jak wyrocznia. Nie musisz im niczego wyznawać – już wszystko o tobie wiedzą.

Jaskrawa czerwona pomadka wygląda świetnie na czterdziestolatkach, czego nie można powiedzieć o tych młodszych. Jeśli nauczysz się ignorować kilka zmarszczek tu i ówdzie, odkryjesz, że kobiety po czterdziestce są o wiele bardziej seksowne od młodszych kobiet.

Czterdziestoletnie kobiety są szczere i uczciwe. Powiedzą ci prosto w twarz, jeśli zachowujesz się jak zwierzę. Nigdy nie będziesz musiał się zastanawiać, co tak naprawdę myśli o tobie.

Tak więc, tak, jest wiele powodów, aby podziwiać kobiety po czterdziestce. Niestety, to samo nie można powiedzieć o mężczyznach. Na każdą silną, inteligentną, zadbana kobietę po czterdziestce przypada łysy, otyły skamielinowy osobnik w żółtawych spodniach, udający kompletnego idiote z dwudziestopięcioletnią kelnerką.

Panowie, przepraszam was.

Dla wszystkich mężczyzn, którzy lubią powtarzać: “Po co kupować całą krowę, skoro można dostać mleko za darmo”, mam wiadomość. Obecnie 80% kobiet nie jest zainteresowanych małżeństwem. Dlaczego? Ponieważ rozumieją, że nie ma sensu kupować całej świni dla kilku kiełbas.