Mądry człowiek został zapytany, jak wybrać żonę. Odpowiedź zaskoczyła mężczyznę

Natura sprytnie zorganizowała mężczyzn: nigdy nie wybiorą gadżetu, urządzenia lub samochodu, którego nie lubią lub który nie przynosi im zadowolenia.

Mężczyźni spędzają godziny na czytaniu recenzji i przymierzaniu. Będą myśleć, porównywać, analizować i zrozumieć złożone terminy. Jednak w przypadku kobiet jest zupełnie inaczej. Mogą zakochać się od pierwszego wejrzenia.

Alternatywnie, na horyzoncie może pojawić się bizneswoman i sama zaprowadzić mężczyznę do ołtarza, obiecując mu, że będzie wiecznie gotować dla niego, prasować jego koszule i spełniać wszystkie jego zachcianki.

Niektóre dziewczyny podążają za instynktem łowcy: pojawiają się i znikają, a mężczyzna w podnieceniu goni, by je dogonić. A jeśli je dogoni, musi przypieczętować to zwycięstwo.

Dlaczego niektórzy mężczyźni udają się do mędrców z pytaniem, którą żonę wybrać? Czy nie zakochują się od pierwszego wejrzenia?

Oczywiście, że tak.

Jednak to uczucie szybko mija. A potem albo żyjesz z niesamowitą kobietą, równą partnerką i przyjaciółką, albo codziennie zadajesz sobie pytanie: “Jak to się mogło stać? Jak dałem się poprowadzić do ołtarza? Gdzie były moje oczy i uszy?”.

Naukowcy od dawna spierają się o sekret szczęśliwego małżeństwa, poruszając się między wersjami “miłości” i “kalkulacji”.

Z jednej strony sama natura pokazuje mężczyznom, z kim będzie im przyjemnie spędzać dni, z kim dzieci będą zdrowsze. To też jest rodzaj kalkulacji, ale nie ludzkiej, a wyższych sił.

A skoro naukowcy się kłócą i nie mogą dojść do konsensusu, co mogą poradzić mędrcy? Czy potrafią przepowiedzieć przyszłość?

Mówią każdemu, kto szuka rady:

“Nie wybieraj kobiety, której matki nie lubisz. Po pewnym czasie córka z pewnością będzie wyglądać i zachowywać się jak jej matka.”

Przeanalizuj dokładnie swoją potencjalną teściową, drogi mężczyzno. Zwróć uwagę na jej dochody, wykształcenie, pochodzenie kulturowe, nawyki, hobby, słownictwo i poglądy na życie.

Sprawdź, czy jest mężatką czy rozwódką i jak traktuje mężczyzn. Czy ma jakichś przyjaciół? Czy kocha dzieci?

Nawet jeśli dziewczyna teraz nie przypomina swojej matki, podobieństwo na pewno pojawi się z wiekiem.

Jeśli jesteś zadowolony ze wszystkiego, możesz bezpiecznie się oświadczyć. Jeśli jednak twoje serce jest temu przeciwnego, nie powinieneś się tym martwić. Szukaj innej panny młodej.