O magicznej mocy miłości dziadków do wnuków

Dziadkowie nigdy nie umierają, stają się tylko niewidzialni…

Każdy powinien to przeczytać. To po prostu oszałamiające!

Dziadkowie odgrywają ogromną rolę w naszym rozwoju osobistym, wychowaniu, w tym, jak postrzegamy i czujemy świat. Dzieci, które mają kontakt z dziadkami, mają zdrowsze relacje z dorosłymi i umieją szanować dorosłych.

Jednak to tylko niektóre z korzyści tej szczególnej więzi. Niektórzy mówią, że miłość, którą czujemy do wnuków, może być nawet większa niż miłość do własnych dzieci. Jest w tym coś wyjątkowego, coś magicznego.

Duchowe połączenie między nami, a naszymi przodkami, dziadkami, musi być bardziej bezstronne, połączenie, które wykracza poza informacje genetyczne.

To szczególne połączenie, dzięki któremu dzieci uczą się miłości, szacunku, wdzięczności. Dodatkowo, uczą się wiele o starych wzorcach życia i jak ich dziadkowie próbowali budować przyszłość.

Twoi zmarli dziadkowie są nadal tam, gdzie spędzałeś czas z rodziną. Może być trudno w to uwierzyć, ale zawsze są obecni we wszystkich sferach twojego życia, żyją w twoim sercu i prowadzą cię swoją pamięcią.

Możesz ich poczuć nawet w przedmiotach, których dotykali, takich jak ich ubrania, meble czy rękodzieła. Zatem dbaj o te rzeczy.

Twoi dziadkowie będą cię prowadzić i pomagać być sobą. Zawsze będą obok ciebie, aby pokazać ci, jak cieszyć się każdą chwilą życia.

Nigdy cię nie zawiodą. Znikną i nie będziesz ich widzieć, ale gdy się tego najmniej spodziewasz, poczujesz ich obecność i wsparcie. Myślenie o swoich dziadkach przyniesie pozytywne wibracje do twojego ciała i dobre wspomnienia.