Wczoraj przeczytałam artykuł “A ja kocham mężczyznę żonatego!” i przez długi czas nie mogłam zasnąć

Nie wszystkie kobiety mają szczęśliwe, długotrwałe i beztroskie małżeństwa. Na początku może się wydawać, że wszystko jest w porządku, mężczyzna poślubił swoją ukochaną, bo sam wybrał swoją żonę, później pojawiły się pożądane dzieci i piękna kobieta, ale nagle wypowiada straszne słowa: “Ty, to, przepraszam… kochałem kogoś innego…”. Albo inni ludzie powiedzą: “Twoja dziewczyna ma romans!”.

I w tym momencie ziemia odchodzi spod nóg, i nie wiesz, jak żyć dalej. Poświęcasz swoje życie rodzinie, wychowujesz dzieci, pomagasz mężowi, a potem on odchodzi, gdy masz ponad 40 lat. I jak to wszystko wyjaśnić dzieciom, przyjaciołom? Czujesz się niewyobrażalnie upokorzona i po prostu tracisz grunt pod nogami.

W tym momencie zostawia cię w świecie, który należał do was obojga, który budowaliście przez te wszystkie lata. Odchodzi nie tylko od ciebie, ale także od ciepłego domowego ogniska, dzieci i wnuków, od wspólnych przyjaciół i wspomnień. On całkowicie zaczyna budować nowe życie od nowej kartki, a zostawia cię z rozpadającymi się ruinami…

Czytając artykuły takie jak “A ja kocham mężczyznę żonatego!” natychmiast myślę o moim małżeństwie. Żyjemy szczęśliwie, mam przystojnego, odnoszącego sukcesy mężczyznę. Prawdopodobnie młode, piękne dziewczyny zakochały się w nim, a może i on kochał kogoś innego. Z jakiegoś powodu kobiety nigdy nie wierzą, że to może się przydarzyć właśnie im, myślą, że ich mąż do tego nie jest zdolny. A potem świat odwraca się od nich.

Czasami moje serce ogarnia lęki, i myślę, że może mój mąż naprawdę kocha kogoś innego i jest rozdarty między mną a nią. Nie można kazać swojemu sercu, nikt nie jest na to odporny, ale to bardzo boli.

Często mówi się: “Dobrych żon się nie opuszcza!” Odchodzą, nawet jak odchodzą, odchodzą od tych dobrych i od tych złych.

Dlaczego mężczyźni to robią, nigdy się nie dowiemy, ale marzę o spędzeniu reszty życia z moim mężem. Z czasem dzieci nas opuszczą i zaczną budować własne rodziny, a my zostaniemy znowu sami.

W tym momencie idealnym towarzyszem będzie ktoś, kto przeżył wszystkie kłopoty i wspaniałe chwile razem z tobą, z kim dzieliłaś wspomnienia i znasz go jak samego siebie…