Aniołowie stróże istnieją – to ludzie, którzy kochają cię najsilniej na świecie

Anioły to duchowe stworzenia. Boskie istoty. Posłańcy i strażnicy naszego świata i wszystkiego, co dla nas ważne…

I wiesz co? Wierzę w anioły. Niezależnie od tego, jak to brzmi – szalone, niemożliwe, nierealistyczne – ja wierzę w anioły.

Widziałem zbyt wiele, żeby nie wierzyć. W moim życiu wydarzały się różne rzeczy, a niektóre z nich były trudne do przejścia. Byłoby mi trudno, gdyby nie wsparcie jednej wyjątkowej osoby. Mój anioł stróż…

Dlatego nigdy nie przestanę wierzyć w anioły. Anioły istnieją. Jeśli nie wierzysz, po prostu się rozejrzyj. To są ludzie, którzy kochają cię najbardziej na świecie.

Oto 7 oczywistych oznak, że masz anioła stróża:

  1. Ci ludzie znają cię lepiej niż ty sam. Przeszliście przez wiele razem, więc wiedzą, kim naprawdę jesteś. Znają każdą wersję ciebie i nie odwracają się od ciebie. Wiedzą, jak bije twoje serce. Jeśli masz taką osobę w swoim życiu, bądź wdzięczny.
  2. Bycie w ich pobliżu jest zawsze komfortowe. Tak komfortowe, że możesz mówić dosłownie o wszystkim. Rozmawiaj o wszystkim i rób wszystko bez obawy o krytykę czy wyśmianie. Obok nich znajdziesz wolność.
  3. Słuchają cię bardzo uważnie. Słuchają nie po to, by odpowiedzieć, ale po to, by zrozumieć twój ból i znaleźć sposób, by ci pomóc. To sprawia, że są wyjątkowi i wyróżnia ich spośród tłumu. To są twoi aniołowie stróżowie – zawsze możesz być sobą przy nich.
  4. Dają ci siłę, której tak bardzo potrzebujesz. Są twoim źródłem inspiracji, motywacji, zmiany i wsparcia w życiu. Są twoim światłem na końcu tunelu, dowodem na to, że zawsze istnieje wyjście, jeśli jest wola. Są siłą, której tak bardzo potrzebujesz.
  5. Pomogli ci się wyleczyć i uwolnić od przeszłych traum. Pomogli ci przetrwać wiele trudnych okresów w twoim życiu. Towarzyszyli ci na każdym kroku. Prowadzili, doradzali, leczyli… Bez nich nie byłoby cię tutaj dzisiaj…
  6. Nigdy cię nie osądzają. Szanują twoje wybory i wspierają wszystkie twoje decyzje, nawet jeśli się z nimi nie zgadzają. Zawsze starają się postawić się w twojej sytuacji, ponieważ to jedyny sposób, aby zobaczyć rzeczy z różnych perspektyw i zrozumieć cię.
  7. Jest w nich coś, co sprawia, że czujesz, jakbyście razem przeszli wiele w pewnym momencie swojego życia. Może to być w innym wymiarze lub innej rzeczywistości. W każdym razie jest jasne, że związek z tą osobą jest czymś więcej niż jakimkolwiek innym związkiem w twoim życiu.