Dziadkowie nigdy nie umierają, po prostu stają się niewidzialni

Dziadkowie odgrywają ogromną rolę w naszym rozwoju osobowości, wzrostu, oraz w tym, jak postrzegamy i odczuwamy świat. Dzieci, które miały kontakt z dziadkami, mają zdrowsze relacje z dorosłymi i potrafią szanować ich autoritet.

Jednak to tylko niektóre z korzyści wynikających z tego szczególnego więzi. Niektórzy twierdzą, że miłość, jaką darzymy wnuki, może być nawet silniejsza niż ta, którą czujemy wobec własnych dzieci. W tym jest coś wyjątkowego, coś magicznego.

Duchowe połączenie między nami a naszymi przodkami, dziadkami, musi być bezstronne i przekraczać ramy genetyczne.

To szczególne więzi pozwalają dzieciom na naukę miłości, szacunku i wdzięczności. Dodatkowo, uczą się one wiele o dawnych schematach życia i tym, jak dziadkowie starali się budować swoją przyszłość.

Twoi zmarli dziadkowie wciąż są obecni w miejscach, gdzie spędzałeś czas z rodziną. Może to być trudne do uwierzenia, ale zawsze są one obecne we wszystkich aspektach twojego życia, żyją w twoim sercu i kierują tobą swoją pamięcią.

Można ich nawet poczuć w przedmiotach, których dotykali, takich jak ubrania, meble czy rękodzieła. Więc zwracaj uwagę na te rzeczy.

Twoi dziadkowie będą cię prowadzić i pomagać ci być sobą. Zawsze będą przy tobie, aby pokazać ci, jak cieszyć się każdą chwilą życia.

Nigdy cię nie zawiodą. Znikną i nie będziesz ich mógł zobaczyć, ale kiedy się tego najmniej spodziewasz, poczujesz ich obecność i wsparcie. Myślenie o swoich dziadkach przyniesie pozytywne wibracje do twojego ciała i dobre wspomnienia.

Jeśli twoi dziadkowie jeszcze żyją, zadzwoń do nich! Nie wahaj się powiedzieć im, jak bardzo ich kochasz, bo życie jest krótkie!