“Przekłute uszko”. Młoda mama została skrytykowana za przekłucie uszek 2-miesięcznej córki

24-letnia młoda mama, Levi Connell, nie może zrozumieć, dlaczego na nią spadła fala negatywnych komentarzy w mediach społecznościowych.

Wielu użytkowników, nawet nieznajomych Levi, pisze do niej ostre komentarze i uważa ją za złą matkę. A wszystko to dlatego, że kobieta postanowiła “zatroszczyć się” o piękno swojej dwumiesięcznej córeczki.

Wszystko zaczęło się po tym, jak w sieci pojawiło się zdjęcie Levi z małą Willow. Zwróciło to uwagę ludzi, że dziecko ma małe kolczyki w uszach. Wiele osób było zdziwionych, jak można było przekłuć uszka takiej malutkiej istotce?

Niektórzy nie zawahali się wyrazić swojego oburzenia, a historia natychmiast rozeszła się po mediach społecznościowych.

Sama Levi nie rozumie, co zrobiła nie tak. Młoda mama kupiła córce pierwsze kolczyki, gdy miała zaledwie 4 tygodnie od urodzenia. Jednak jej przyjaciółki i babcia odradziły to i przekonały ją, żeby trochę poczekać, aż dziewczynka podrośnie.

Kiedy Willow skończyła 2 miesiące, Levi postanowiła, że teraz jest odpowiedni czas. Tym razem nie konsultowała się z nikim. Levi uważa, że w przyszłości dziecko nawet nie wspomni o bólu, a to jest lepsze niż przeprowadzenie procedury w starszym wieku.