Była żona postanowiła odzyskać męża i próbuje manipulować jego uczuciami za pomocą dziecka

Wyszłam za mąż za mężczyznę w trakcie rozwodu. Z poprzedniego małżeństwa pozostał mu syn, wspaniały chłopiec w wieku 3,5 roku. Od razu powiem, że nie wchodziłam w relacje rodzinne, oni byli już od kilku lat w separacji, gdy się poznaliśmy.

Doskonale rozumiałam, że mój mąż jest ojcem, że tęskni za dzieckiem i z utęsknieniem czeka na weekendy, aby widzieć syna. Nigdy nie przeszkadzałam mu w kontakcie z dzieckiem, choć wiedziałam, że będzie się regularnie spotykał z byłą żoną. Ale ufałam mu i nie martwiłam się, dopóki nie zaczęłam zauważać pewnych rzeczy.

Ostatnio była żona coraz częściej dzwoni i pisze do mojego męża, podszywając się pod złe samopoczucie syna (który zresztą zazwyczaj jest w doskonałym stanie). Pewnego razu zadzwoniła o trzeciej w nocy, płacząc, mówiła, że dziecko ma temperaturę prawie 40 stopni. Wtedy zdecydowałam się jechać razem z mężem, wesprzeć go, a na progu czekała na nas zrozpaczona matka w krótkim szlafroku. Syn spokojnie spał w łóżeczku.

Była żona zdecydowanie postanowiła odzyskać męża i próbuje manipulować jego uczuciami za pomocą dziecka. Opowiedziałam mu o swoich obawach, on mnie uspokoił, przyznał, że z pewnością nie wróci. Dlaczego ona go nie puszcza? Jestem pewna, że za moimi plecami mówi mu różne okropieństwa, starając się nas rozdzielić.

Jak odsunąć ją od mojego ukochanego?