Mąż powiedział, że idzie do kochanki – dla żony było to niespodzianką

Mariusz wyjechał pracować na wieś i tam poznał piękną dziewczynę, Agnieszkę. Zaczęli się spotykać i zakochali się w sobie po uszy. Zrobił jej oświadczyny, i wzięli ślub.

Przenieśli się do miasta, gdzie mieszkał mąż. Wszystko było dobrze, i żona, Karolina, zachorowała. Urodziły się bliźniaczki – dziewczynki. Agnieszka ledwo nadążała za opieką nad dziećmi i domem. A jeszcze musiała gotować jedzenie. Mariuszowi nie podobało się, że cały swój czas poświęcała dzieciom.

Zamiast pomagać swojej żonie, znalazł sobie kochankę i zaczął się z nią spotykać. Karolina podejrzewała, że z mężem coś się dzieje. Wracał późno, a zawsze od niego unosił się zapach damskich perfum.

Pewnego wieczoru Mariusz przyszedł do domu i powiedział żonie, że idzie do kochanki. Kobieta nie zapłakała, po prostu spojrzała na niego i powiedziała, że będzie lepiej, jeśli córki zostaną z nim i że finansowo mu pomoże.

Mąż był w szoku po takiej odpowiedzi. A Agnieszka spakowała swoje rzeczy i pojechała na wieś do rodziców. Mariusz od razu zaczął szukać niani i nawet nie wiedział, co dalej robić…