Mężczyźni są pewni, że kobiety interesują się tylko bogatymi lub przystojniakami. Ale prawda jest zupełnie inna

Dla większości kobiet najważniejsze to czuć, że mogą polegać na mężczyźnie. Po prostu pewność siebie to główna gwarancja sukcesu dla każdego mężczyzny.

Opowiem o mojej siostrze.

Już od szkoły średniej starała się być pierwsza we wszystkim – w sporcie, nauce, działalności społecznej. Poza tym była bardzo piękna. Chłopcy unikali jej. Może niektórzy myśleli, że “taka królowa nawet na nich nie spojrzy”, inni szukali kogoś “mniej zdolnego”, a jeszcze innym potrzebna była inna, mniej wojownicza dziewczyna. Chociaż wydawała się być dziewczynką ognia, była bardzo samotna. Próbowałam ją kilka razy zapoznać z chłopakami, ale za każdym razem to się nie powiodło. Widać było, że chłopcy po prostu nie dorównywali jej poziomowi.

Kiedy moja siostra kończyła piąty rok studiów, zaczęł ją podrywać pierwszoroczny student z jej wydziału. Był znacznie młodszy i wcale nie przystojny. Ale nie poddał się, i moja siostra zaczęła z nim mieszkać po pewnym czasie. Kiedy poznałam go, zrozumiałam, dlaczego moja siostra zaczęła się z nim spotykać. Chłopak nie był głupi, ale bardzo zdeterminowany. Prawdziwy mężczyzna. Wszystko, co mówił, również realizował. Po prostu był normalnym chłopakiem.

Wiem, że koleżanki mojej siostry twierdziły, że ten chłopak nie jest na jej poziomie. Ale co one mogą wiedzieć? Po co wciskać się tam, gdzie się nie proszą? Już na drugim roku studiów pracował, nie siedział na karku mojej siostry ani swoim rodzicom.

Bądźcie trochę pewniejsi siebie i po prostu bądźcie mężczyznami…