Kiedy dowiedziałam się o niewierności mojego męża, postanowiłam pójść do męża jego kochanki i powiedzieć mu o wszystkim

Po 10 latach małżeństwa mój mąż mnie zdradził. Nie spodziewałam się tego po nim. Oczywiście mieliśmy nieporozumienia, jak każda rodzina. Wychowując naszego syna, zawsze staraliśmy się rozwiązywać wszelkie konflikty.

Pewnego razu natknęłam się na jego korespondencję z kochanką. Mój mąż wtedy akurat był pod prysznicem, więc nie robiłam sceny. Jednak emocje ogarnęły mnie.

Oczywiście natychmiast zaczęłam szukać informacji o tej kobiecie. Okazało się, że jest żoną bankiera i prowadzi luksusowe życie, jak wiele innych kobiet. Nie pracuje nigdzie, a jej mąż całkowicie ją utrzymuje. Obdarowuje ją pieniędzmi i drogą biżuterią, kupił jej nawet samochód.

Postanowiłam pójść do pracy męża tej kobiety i opowiedzieć mu o wszystkim. Był równie zszokowany jak ja.

Chciał zobaczyć korespondencję swojej żony z moim mężem, więc spotkaliśmy się ponownie w kawiarni. W końcu wyrzucił ją z domu, odebrał jej pieniądze i samochód. Kochanka mojego męża, by przetrwać, musiała znaleźć pracę.

Mój mąż bardzo się zmienił. Zaczął spędzać czas z rodziną. Nigdy bym nie pomyślała, że może być niewierny. Na pierwszy rzut oka wydaje się idealnym mężczyzną.

Nadal mamy dobre relacje z byłym mężem mojej kochanki. Polubiliśmy się i zaprzyjaźniliśmy. Zapraszał mnie na randki i obdarowywał drogimi prezentami. Zaczęliśmy się spotykać.

Nie bałam się być szczera wobec mojego męża. Kiedy stawiał roszczenia, powiedziałam mu o tym, że wiem o jego niewierności. Oczywiście był zszokowany. Wyrzuciłam go z domu, ponieważ było to moje mieszkanie. Nie obchodziło mnie, gdzie miał zamieszkać.

Bankier oświadczył się, i zaczęliśmy razem mieszkać. Mój syn z pierwszego małżeństwa zaprzyjaźnił się z moim nowym mężem. Bardzo się tym martwiłam, więc byłam szczęśliwa, gdy stali się przyjaciółmi. Mieli świetne relacje i cały czas spędzali razem. Jestem bardzo szczęśliwa z nim. A co więcej, mamy świetną wiadomość – spodziewamy się kolejnego dziecka.

Mój były mąż przyszedł do mnie i prosił o wybaczenie. Niestety, było już za późno. Już go nie kochałam, a mój syn nawet nie chciał rozmawiać z nim.