Niedawno mężczyzna spotkał swoją byłą żonę, którą wcześniej wygnał. Minęło prawie półtora roku. To było bardzo miłe spotkanie. Ta kobieta przyszła w eleganckim ubraniu. Wprowadzała przed sobą wózek z bliźniakami. Wyglądała jak gwiazda filmowa

Oto przyjemna historia:

Mężczyzna wygnał swoją żonę z domu. Czasem obrzucał ją różnymi obelgami. Nie mam zamiaru tego opisywać. Ale razem z matką wygnał tę kobietę. Nawiasem mówiąc, nie mogła mieć dzieci. Była uważana za wadliwą, tak jak ją nazywał mąż i jego matka.

A niedawno ten były mąż spotkał swoją wygnaną żonę. Minęło prawie półtora roku. To było bardzo miłe spotkanie: ta żona idzie w eleganckim ubraniu i pcha przed sobą wózek z bliźniakami. Wyglądała jak gwiazda kina.

Były mąż zapytał tylko: “To twoje dzieci?”. Był zdumiony. Może myślał, że ta, którą wygnał, żyje w nędzy lub cierpi z powodu swojego losu. A wielki łysy pułkownik odpowiedział byłemu mężowi: “Moje!”.

On także pchał wózek z zakupami w kierunku samochodu, trochę odstając. “Moje!” – powiedział.

A potem ta rodzina odjechała samochodem. Dobrym samochodem. I była była żona, która była uważana za wadliwą, pomachała byłemu mężowi przez okno. Tak, mówiła, żegnaj, Ameryko.

Niech spotkania z niezbyt dobrym przeszłością zawsze wyglądają tak. Dobre spotkania z złym przeszłym. I zawsze, aby pomachać ręką, delikatnie i elegancko.

I ruszyć w kierunku szczęśliwej przyszłości.