“Nikomu nie jest potrzebna, ale kiedy nadchodzi czas, wybiera mężczyznę równego sobie”: jakie cechy kobiet zmuszają ich do zakochiwania się (męskie spojrzenie)

Bloger, pisarz, założyciel projektu Breathe To Inspire, Navin Bommakanti, jest gotów podzielić się swoimi refleksjami na temat pięknych cech, które możesz dostrzec w doskonałej kobiecie, jeśli zrozumiesz jej tajemniczą duszę. Nie chodzi o wygląd zewnętrzny, ale o to, co się za nim kryje.

Wspomnienia młodości

Kobiety w większości posiadają własne doświadczenia, które zdobyły w dzieciństwie lub wieku nastoletnim. Prawdopodobnie taka przedstawicielka płci pięknej doskonale poczuła na sobie siłę umiejętności stawania w swojej obronie.

Sama starała się osiągać sukcesy w szkole, jej rówieśnicy byli stosunkowo słabymi chłopcami, rodzice nie okazywali nadmiernej troski i opieki. Zawsze polegała wyłącznie na sobie i nie spodziewała się pomocy od nikogo – to jest to, co doskonała kobieta wyniosła ze swojej przeszłości.

Maska

Niewielu stara się zrozumieć, w co wierzy, co przeżywa i jakie uczucia odczuwa silna kobieta. Przyzwyczaiła się do tego, że wszystkie swoje myśli i emocje musi trzymać w sobie. Tylko dziennik lub rozmyślania przed snem pozwalają jej być sobą.

Przy tym zawsze stara się zachować pozory niewzruszenia, czasem nawet demonstruje upór lub nadmierną obojętność. Z zewnątrz wydaje się, że taka kobieta nie ma słabości, zawsze wszystko jej wychodzi, nie potrzebuje pomocy ani rad od nikogo.

Chroni się przed wszelkimi pokusami (mają na myśli związki z mężczyznami lub zwierzenia się bliskim), które mogą później przynieść jej rozczarowanie.

Miłość do siebie

Jedną z najpotężniejszych i gwarantowanych cech doskonałej kobiety jest miłość do siebie. Teraz ma możliwość nie pozwalania sobie na miłość. Może wcześniej bardzo potrzebowała tej miłości, ale teraz jest rozczarowana lub po prostu zmęczona oczekiwaniem.

Najlepszym rozwiązaniem dla niej jest miłość do samej siebie. To tłumaczy jej nieskazitelny wygląd, poziom wykształcenia, kulturę i umiar.

Kobieta zna swoje słabości i niedoskonałości, potrafi tłumić pragnienia i określać granice możliwości. Jednak jednocześnie stale stawia wyzwanie losowi, podejmuje nowe zobowiązania i stawia sobie prawie nierealne cele (na pierwszy rzut oka).

Prawidłowy wybór

Taka psychologia jest obecna u silnej przedstawicielki płci pięknej, dopóki na jej drodze nie pojawi się godny mężczyzna. Jest bardzo wybredna, więc poszukiwania mogą trwać dość długo (lub raczej brak tych poszukiwań, zastąpiony bojaźliwym oczekiwaniem swojego prawdziwego księcia).

I kiedy on się pojawia, życie doskonałej kobiety zmienia się diametralnie razem z jej charakterem. Zaczyna rozumieć, jak przyjemnie jest otrzymywać pomoc od ukochanego mężczyzny. Zamiast tego jest gotowa oddać całą swoją troskę i czułość.

Wspaniałe odkrycie

Im więcej dowiesz się i zrozumiesz tę kobietę, tym więcej nagród otrzymasz w zamian. Gotowa jest zaoferować ci wszystkie “aktywa”, które zgromadziła przez całe swoje świadome życie.

Pani zaczyna ufać obietnicom partnera, który jest obok niej. I jeśli ten mężczyzna naprawdę wykonuje wszystko, o czym mówi, daje mu to prawo do odkrycia coraz to nowych pozytywnych cech swojej towarzyszki. Można z pewnością powiedzieć, że doskonała kobieta w takim przypadku nigdy go nie zawiedzie i nie rozczaruje.

Niebo i ziemia

Stosunki, które rozwijają się między doskonałą kobietą a jej właściwym mężczyzną, można nazwać niebem i ziemią. Przedstawicielka płci pięknej to niebo, które inspiruje i motywuje, unosi i dostarcza pięknych emocji.

Mężczyzna to ziemia, która gwarantuje stabilność, bezpieczeństwo, ochronę, twardy i niezawodny grunt pod nogami. Takie oddziaływanie zapewnia harmonię i wzajemne zrozumienie przez wiele lat wspólnego życia. Możesz być pewien tego bez wątpienia.