Podczas wesela, narzeczony uruchomił wideo na projektorze. Goście odwracali głowy od tego, co widzieli

Znany biznesmen od dawna miał podejrzenia o zdradę swojej przyszłej narzeczonej.

Podczas samego wesela narzeczony uruchomił wideo, na którym pokazana była zdrada jego narzeczonej. Singapurski biznesmen od dawna miał podejrzenia co do swojej przyszłej narzeczonej. Zdecydował się wynająć prywatnego detektywa, który potwierdził jego najgorsze obawy. Jego serce zostało złamane. Niemniej jednak, wesele nigdy nie zostało odwołane. Narzeczony zaprosił kochanka narzeczonej na bankiet weselny i na dużym ekranie wyświetlił wideo z jej zdradą. Narzeczona opuściła wesele z łzami w oczach.

Wideo rozpoczęło się jak standardowy film ślubny, z muzyką i pięknymi ujęciami. Jednak nagle się przerwało i zmieniło się w film dokumentalny, na którym widać, jak narzeczona i jej kochanek zostają sami w hotelowym pokoju.

Szef agencji detektywistycznej, która odkryła zdradę, powiedział, że początkowo myśleli, że wszystkie podejrzenia narzeczonego były błędne. Pierwsze półtora miesiąca obserwacji narzeczona zajmowała się swoimi codziennymi sprawami, przygotowywała się do ślubu, chodziła po sklepach, spotykała się z przyjaciółmi, i tak dalej. Ogólnie nic podejrzanego. Jednak po pewnym czasie śledczy odkryli, że dziewczyna była w hotelu z innym chłopakiem. Wyszli razem z jednego pokoju hotelowego, ale wyszli osobno. Detektyw nagrał zdradę na wideo i przekazał narzeczonemu. Niemniej jednak narzeczony nie odwołał wesela, znalazł sposób, aby publicznie zemścić się na narzeczonej.

Zaprosił kochanka narzeczonej na uroczystość weselną i usadził go przy jednym stole z rodzicami i krewnymi narzeczonej. Kiedy rodzice zobaczyli film, na którym ich córka zdradza ich sąsiada przy stole, byli w szoku. Samą dziewczynę opuścił jej “szczęśliwy dzień” z łzami w oczach.