W pierwszą noc po ślubie żona i mąż postanowili, że nie otworzą drzwi nikomu. Ale to, co wydarzyło się potem, na zawsze zmieniło mężczyznę!

Tego samego dnia rodzice męża przyszli do nich i pukali do drzwi. Mąż i żona spojrzeli na siebie. Mąż chciał otworzyć drzwi, ale zgodnie z ich umową tego nie zrobił, więc rodzice jego poszli.

Po pewnym czasie tego samego dnia przyszli rodzice żony. Żona i mąż patrzyli na siebie, i mimo że mieli umowę, żona z łzami w oczach szepnęła: “Nie mogę tego zrobić rodzicom”, i otworzyła drzwi.

Mąż nic nie powiedział.

Minęły lata, i urodziły im się dwie dziewczynki. Następnie przyszła na świat trzecia córeczka. Ojciec zorganizował bardzo dużą i hojną imprezę na cześć nowo narodzonej córeczki i zaprosił wszystkich swoich przyjaciół.

Później tej samej nocy jego żona zapytała go, dlaczego zorganizował tak wielkie przyjęcie na cześć ich córki, podczas gdy nie robili niczego podobnego na cześć starszych dzieci.

Mężczyzna po prostu odpowiedział: “Bo wreszcie narodziła się ta, która otworzy mi drzwi.”

Córki są wyjątkowe!

Twoja mała córeczka będzie trzymać cię za rękę tylko przez krótki czas, ale będzie trzymać twoje serce przez całe życie. Córki to anioły.