Zanim mężczyzna ożeni się z kobietą, powinien zerwać więź emocjonalną z matką

Niestety, często widzę sytuacje, w których mężczyźni, którzy przez całe życie mieszkali z matką, wchodzą w związek małżeński. To smutny widok. Bardzo smutny.

Życie mężczyzny jest przeznaczone do pokonywania samego siebie, a nie do osiągania szczęścia czy przyjemności, tak jak życie kobiety. Dziewczynka rodzi się idealna, a chłopiec jest tylko gotowym materiałem.

Mężczyzna to przypadkowo ocalały chłopiec.

Często matki nie rozumieją tego i trzymają swojego synka w domu, litują się nad nim i nie pozwalają mu popełniać błędów. Nie pozwalają mu poczuć dyskomfortu, nie pozwalają mu wynająć mieszkania na własność, długo wyjechać i tak dalej.

Chłopiec w wieku 18 lat żyje z matką, w wieku 25, 30 i 100 lat. W rezultacie nasz chłopiec jest syty, spokojny i zupełnie nieprzygotowany do życia.

Nigdy niczego nie tracił, bo boi się ryzykować, boi się popełniać błędy.

Ale mężczyzna rośnie tylko w trudnościach.

Mężczyzna musi być starszy od kobiety, dlatego musi mieć duże doświadczenie zwycięstw i porażek. Ponieważ w rodzinie będzie wiele wyzwań, i jeśli mężczyzna nie jest na nie gotowy, to nadal jest chłopcem.

Nasz chłopiec będzie wymagał od dziewczyny, aby była dla niego matką. Ale żadna kobieta nie jest gotowa na to. I kobieta nie będzie wierna i podświadomie zawsze będzie szukać prawdziwego mężczyzny. A mężczyzna będzie chciał być dla kogoś bohaterem.

Dlatego mamy – wyprowadźcie swojego syna z domu, bo myślicie, że chcecie mu szczęścia, aby nie miał stresu, i wychowujecie go zgodnie z zasadami kobiecego sposobu myślenia. Ale w rezultacie kopiecie mu dołek.

Chłopcy – stawajcie się jak najszybciej samodzielni!