A czy odważyłabyś się na coś takiego? Kobieta znalazła drastyczny sposób na zemstę na niewiernym mężu i stała się celem krytyki!

Kobiety potrafią być mściwe. Zrobią niemal wszystko, żeby zemścić się na mężczyźnie, który je zdradził. Co zrobiła ta odważna kobieta…

Zdrady nie można zostawiać bez kary! Tak postanowiła mieszkanka Stanów Zjednoczonych (imię pozostaje tajemnicą – przyp. red.) i znalazła bardzo oryginalny, a nawet drastyczny sposób na zemstę na niewiernym mężu.

Kobieta nie wymyśliła nic lepszego niż rozwieszenie miniposterów z wizerunkiem swojej rodziny po całym mieście. Zdradziciela otoczyła grubym czerwonym flamastrem i napisała:

“Sąsiedzi. Wiedzcie! Ten mężczyzna zostawił swoje dzieci i żonę i teraz żyje z inną!”.

Prawdopodobnie dama liczyła na wsparcie ze strony otoczenia, ale jej czyn nie spotkał się z żadną aprobatą.

Przeciwnie, na nią spadła lawina negatywnych komentarzy. Użytkownicy Reddit byli oburzeni, że zdradzona żona upokorzyła nie mężczyznę, ile swoje dzieci. Poza tym jeden z komentatorów zaznaczył, że jego ojciec też kiedyś odszedł od rodziny, ale nigdy nie życzyłby sobie zemsty w taki nikczemny sposób.

Wcześniej w sieci pojawiła się informacja o innej dziewczynie, która opublikowała na TikToku wideo przedstawiające podstępną zemstę na chłopaku, który ją zdradził. Włożyła całą jego odzież do pudełka, polała ją lakierem do włosów i obsypała brokatem. Jej zachowanie również spotkało się z krytyką, uważano je za toksyczne i niestosowne dla prawdziwej damy…