Chcąc dowiedzieć się, czy mężczyzna was kocha, postawcie mu tylko jedno pytanie…

W relacjach z mężczyznami czasem pojawia się strach: czy naprawdę mnie kocha? Kobiety starają się chronić swoje serce przed bólem i zrozumieć, czy to są prawdziwe uczucia w związku.

Aby zrozumieć, co naprawdę czuje do was mężczyzna, musicie postawić mu tylko jedno pytanie. Z jego odpowiedzi dowiecie się o prawdziwych intencjach mężczyzny i dowiedziecie się, czy to naprawdę miłość, czy po prostu jest mu wygodnie z wami.

Zadajcie mu pytanie: “Jaka, według ciebie, powinnam być?”

Następnie spróbujcie złapać sedno odpowiedzi, ponieważ od niej zależy wasza przyszłość w związku.

Odpowiedzi może być wiele, ale podsumowaliśmy je do dwóch głównych opcji:

Pierwsza opcja: po postawionym przez was pytaniu, mężczyzna rozpocznie szczery monolog na temat tego, że musicie dbać o siebie, mieć zgrabną sylwetkę, być zaradną i jednocześnie namiętną, a także czułą, przyjazną i podobać się mu, jego rodzicom, przyjaciołom itd. Lista jego wymagań jest po prostu nieskończona. W skrócie, jesteście kobietą jego marzeń.

Druga opcja: mężczyzna powie wam, że nie wie, co w was zmienić, lub po prostu stwierdzi, że jest z wami zadowolony i powinnyście pozostać sobą. Że was kocha takie, jakie jesteście. Oczywiście, coś może mu nie odpowiadać w waszym zachowaniu lub w inny sposób, ale nie będzie dążyć do waszej zmiany. Będzie szczęśliwy obok was i stara się sprawić, żebyście były szczęśliwe.

Myślę, że zrozumieliście, że mężczyzna, który naprawdę kocha swoją kobietę, nie będzie dążył do jej zmiany, przerobienia, dodania lub odjęcia czegoś. Dla niego jesteście piękne zarówno z wieczornym makijażem i piękną sukienką, jak i rano w swojej uroczej piżamie.

Dlatego dokonujcie właściwych wniosków i pamiętajcie, że prawdziwa miłość polega na tym, że was akceptują ze wszystkimi wadami. Oczywiście, nad sobą możecie pracować, doskonalić się, ale wasze niedoskonałości nie powinny przeszkadzać w związku. Wasz mężczyzna nie zacznie was mniej kochać, jeśli na czole macie pryszcze, a wy nie zdążycie umyć włosów.

Ale nie tylko słowa są ważne, ale także to, co robi. Jego słowa muszą być potwierdzone przez czyny.

Spróbujcie przeanalizować swoje związki i zrozumieć, czy warto je kochać. Ale nie zapominajcie, że wy także powinniście akceptować swojego mężczyznę takim, jaki jest.

Kochajcie i szanujcie siebie nawzajem, powodzenia wam!