Nikt, kogo znam, nie wierzy mi, że moja matka pracuje w Wielkiej Brytanii od 25 lat i w żaden sposób mi nie pomogła. Inne kobiety kupiły swoim dzieciom mieszkania, samochody i w pełni je utrzymują, ale moja nie kupi im nawet kawy. Ale przyzwyczaiłam się do tego i nie proszę jej o nic, a moja matka jest nawet na mnie obrażona

Myślałam, że moja mama już nigdy mnie nie zaskoczy, ale udało jej się to ponownie. Mieszka w Wielkiej Brytanii od 25 lat. Najpierw wyjechała tam do pracy, a potem wyszła za mąż.

Teraz moja mama ma wspaniałe życie, ma dużo pieniędzy, ale w ogóle mi nie pomaga i nigdy nie pomagała.

Wyszłam za mąż w wieku 18 lat i natychmiast zamieszkałam z mężem. W tym czasie moi rodzice rozwodzili się po 20 latach małżeństwa. Tata odchodził do innej kobiety, a mama wyjeżdżała do Wielkiej Brytanii. I nie mogli wymyślić nic lepszego niż zostawić mi młodszą siostrę.

Anna miała wtedy zaledwie 13 lat. Oczywiście mój mąż nie był zadowolony z faktu, że teraz moja siostra również będzie z nami mieszkać, ale nic nie powiedział. Najciekawsze jest to, że to mój mąż musiał utrzymywać Annę, ponieważ ani moja matka, ani ojciec nie dawali nam żadnych pieniędzy.

Moja siostra mieszkała z nami przez 6 lat, a potem wyszła za mąż i przeprowadziła się z mężem do naszego domu na wsi. W tym czasie moja matka zarobiła już porządną sumę pieniędzy w Wielkiej Brytanii, ale nie spieszyła się, aby pomóc mi lub mojej siostrze.

Mama wróciła do domu i powiedziała, że chce kupić mieszkanie. Pomogliśmy jej znaleźć odpowiednią opcję. Kupiła duże, trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta i… zarejestrowała je na siebie i zamknęła. Nie uwierzysz, ale to mieszkanie wciąż tam stoi, a moja mama mieszka w nim przez dwa tygodnie, kiedy raz w roku przyjeżdża do domu.

W Wielkiej Brytanii moja mama wyszła za mąż za wdowca. Andrzej nie jest biednym człowiekiem. Ale mimo to moja mama nie siedzi mu na karku, pracuje, więc ma własne pieniądze. Ale nigdy nawet nie pomyślała, żeby wysłać mi paczkę czy nawet 100 funtów na urodziny.

Nikt, kogo znam, nie wierzy, że moja matka jest w Wielkiej Brytanii od 25 lat i w żaden sposób mi nie pomogła. Inni rodzice kupili swoim dzieciom mieszkania, samochody i zapewniają im wszystko, ale moi nie kupią im nawet kawy. Ale przyzwyczaiłam się do tego i nie proszę jej o nic. Mój mąż i ja radzimy sobie całkiem dobrze sami.

Tym razem moja mama wróciła do domu i poprosiła mnie o pożyczenie jej pieniędzy, to była bardzo duża suma.

Mama postanowiła kupić mieszkanie w Londynie, a ona i Andrzej nie mają wystarczająco dużo pieniędzy. Sprzedali swoje stare mieszkanie, ale nadal potrzebują więcej pieniędzy.

Mam pieniądze, ale nie są moje, tylko mojego męża i moje. I nie mogę po prostu dać ich mojej matce, nawet jeśli obieca, że spłaci je z czasem. Że w końcu mi zwróci. Ale moja matka mnie nie zrozumiała, była bardzo urażona.

Dostała pieniądze, bo sprzedała swoje trzypokojowe mieszkanie, które stało tam przez cały ten czas. Matka powiedziała mi, że nie chce mnie znać. Nie chciała mnie znać, bo byłam złą córką.

Pieniądze otrzymała, bo sprzedała swoje trzypokojowe mieszkanie, które stało nieużywane przez ten cały czas. A moja mama powiedziała mi, że nie chce mnie znać, bo jestem złą córką.

Naprawdę zrobiłam coś złego?